خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/01 18:28:00
سرویس اقتصادی
امروز صورت گرفت:

تقدیر کمیسیون عمران از جلیل بشارتی

کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود ضمن بررسی محورهای دستور کار ، از جلیلی بشارتی مشاور و رئیس مرکز توسعه روستایی تقدیر کرد.
تقدیر کمیسیون عمران از جلیل بشارتی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز خود ضمن بررسی محورهای دستور کار ، از جلیلی بشارتی مشاور و رئیس مرکز توسعه روستایی تقدیر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/5162.jpg تقدیر,کمیسیون,عمران,از,جلیل,بشارتی Icana

 محمدرضا رضایی کوچی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص محورها و نتایج جلسه علنی امروز- چهارشنبه 2 اسفند- کمیسیون عمران گفت: کمیسیون عمران مجلس در جلسه امروز خود بررسی طرح اصلاح قانون تقسیمات کشوری را در دستور کار داشتند که با افزایش یک تبصره به ماده 11 این قانون را بررسی و به آن رأی رأی مثبت دادند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:  بر اساس این تبصره هر گونه انتزاع، الحاق یا تغییر در محدوده یا حریم شهر تهران که شامل ری و شمیرانات نیز می‌شود، با پیشنهاد شهردار تهران و اعلام نظر شورای اسلامی شهر تهران، پس از تأیید وزارتخانه‌های کشور و راه و شهرسازی به تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی می‌رسد.

رضایی کوچی تاکید کرد: احکام قانون تعاریف محدوده و حریم شهر، روستا، شهرک و نحوه تعیین آن مصوب 14/10/84 و قانون تشکیلات، وظایف و اختیارات شورای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران مصوب 1/3/75 و اصلاحات بعدی آن با رعایت این ماده قابل اجراست.

وی ادامه داد: همچنین معاون راههای روستایی وزارت راه و شهرسازی با حضور در جلسه به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت راههای روستایی پرداخت و از نبود اعتبارات برای تکمیل پروژه‌ها در این حوزه گلایه‌مند بود.

نائب‌رئیس کمیسیون عمران هم چنین تصریح کرد: در جلسه امروز جلیل بشارتی مشاور و رئیس مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نهاد ریاست جمهوری نیز به کمیسیون دعوت شد و از سوی کمیسیون و رئیس مجلس توسط محمدحسن ابوترابی و زمانی مشاور رئیس مجلس مورد تقدیر قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet