هدر موبایل
1391/12/02 15:17:46
سرویس اقتصادی
نعمتی با اشاره به حضور غضنفری یا نماینده تام‌الاختیار وزیر:

جلسه کارگروه صنعت برای کاهش قیمت خودرو یکشنبه آینده برگزار می‌شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری جلسه کارگروه صنعت برای بررسی موضوع قیمت خودروهای داخلی و همچنین واقعی شدن قیمت ها با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت یا نماینده تام‌الاختیار وی خبر داد.
جلسه کارگروه صنعت برای کاهش قیمت خودرو یکشنبه آینده برگزار می‌شود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری جلسه کارگروه صنعت برای بررسی موضوع قیمت خودروهای داخلی و همچنین واقعی شدن قیمت ها با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت یا نماینده تام‌الاختیار وی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/32034.jpg جلسه,کارگروه,صنعت,برای,کاهش,قیمت,خودرو,یکشنبه,آینده,برگزار,می‌شود Icana

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: قرار بود جلسه کارگروه صنعت روز سه شنبه برگزار شود اما با توجه به جلسه ای که وزیر صنعت معدن و تجارت روز گذشته داشت این جلسه تشکیل نشد اما به دنبال این هستیم که یکشنبه هفته آینده قطعا برگزار شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه این جلسه کارگروه صنعت با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت یا نماینده تام‌الاختیار وی برگزار می شود، افزود: امیدواریم یکشنبه هفته آینده به یک نتیجه نهایی برای اصلاح قیمت خودرو برسیم.

نعمتی ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت خودروهای داخلی بعضا بیش از 2.5 برابر افزایش یافته این نرخ ها غیر کارشناسی است و عقیده اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر این است که اگر هم موضوع ارزبری خودروها مطرح باشد به همان میزان ارزبری با افزایش قیمت خودروها موافق خواهیم بود اما افزایش بیش از این میزان قابل قبول نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این توافق و جلسه برای کاهش قیمت خودرو به میزان اندک و در حد رفع تکلیف  یا هدف، تعیین قیمت های واقعی برای خودروهای داخلی خواهد بود؟ گفت: ما  به دنبال رفع تکلیف و کاهش اندک قیمت خودرو نخواهیم بود بلکه نمایندگان مجلس به دنبال  قیمت کارشناسی و واقعی برای خودور هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به اینکه در جلسه کارگروه صنعت نظرات کارشناسی دولت و نمایندگان مجلس مطرح خواهد شد، خاطرنشان کرد: جلسه مذکوربرای بررسی قیمت خودرو روز یکشنبه بعد از جلسه کمیسیون صنایع و معادن برگزار می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet