پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/02 16:01:00
سرویس بین الملل
استقرار سفارتخانه فلسطین در اسلام‌آباد

ندیمی: جهان اسلام به فکر احیای حقوق فلسطینیان باشد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به موافقت رئیس‌جمهور پاکستان با احداث سفارتخانه فلسطین در اسلام‌آباد، گفت: جهان اسلام به فکر احیای حقوق سیاسی فلسطینیان باشد.
ندیمی: جهان اسلام به فکر احیای حقوق فلسطینیان باشد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به موافقت رئیس‌جمهور پاکستان با احداث سفارتخانه فلسطین در اسلام‌آباد، گفت: جهان اسلام به فکر احیای حقوق سیاسی فلسطینیان باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/9478.jpg ندیمی:,جهان,اسلام,به,فکر,احیای,حقوق,فلسطینیان,باشد Icana

ایرج ندیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به اینکه یوسف‌علی زرداری، رئیس جمهور پاکستان با استقرار سفارتخانه فلسطین در اسلام‌آباد موافقت‌ کرده، توضیح داد: مسئله فلسطین، دغدغه کلان همه کشورهای اسلامی است و محدود به اعراب نمی‌شود از این رو همه 55 کشور اسلامی باید بکوشند تا با عزمی راسخ حقوق حقه ملت مظلوم فلسطین را به آنها بازگردانند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه همه کشورهای جهان به مظلومیت فلسطینیان اعتراف می‌کنند، تصریح کرد: منافع و مطامع کوتاه مدت دولت‌ها باعث شده تا آنها همسو با قطب سرمایه داری و رژیم صهیونیستی هیچ اقدام عملی در جهت احقاق حقوق ملت فلسطین نداشته باشند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، افزود: کشورهای اسلامی باید تشکیلات خود گردان فلسطین و نیروهای مقاومت را همواره در مجامع خود دعوت کنند تا با رسمیت بخشیدن به حضور آنها و شناسایی فلسطین مانع از فراموش شدن مسئله فلسطین شوند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: امروز بدلیل آشکار شدن ماهیت ددمنشانه رژیم صهیونیستی واعتراضات متحدان این رژیم بدلیل سیاست‌های افراطی‌گرایانه و گسترش شهرک سازی‌های صهیونیست نشین این رژیم غاصب بیش از پیش منزوی شده و کشورهای جهان اسلام با غنیمت شمردن فرصت می‌توانند با عزمی راسخ یک بار برای همیشه طومار این رژیم اشغالگر را در هم ببیچند.  

آصف علی زرداری رئیس‌جمهور پاکستان در دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در اسلام‌آباد، از احداث سفارت فلسطین در این کشور خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet