هدر موبایل
1391/12/04 12:01:00
سرویس بین الملل
ناصری:

وضعیت مردم بحرین ادعای حقوق‌بشری غرب را زیر سوال برد

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به ادامه تظاهرات مردم بحرین در سایه سرکوب‌ها از سوی آل خلیفه، گفت:وضعیت مردم بحرین ادعای حقوق بشری غرب را زیر سوال برد.
وضعیت مردم بحرین ادعای حقوق‌بشری غرب را زیر سوال برد عضو فراکسیون روحانیون مجلس با اشاره به ادامه تظاهرات مردم بحرین در سایه سرکوب‌ها از سوی آل خلیفه، گفت:وضعیت مردم بحرین ادعای حقوق بشری غرب را زیر سوال برد. https://cdn.icana.ir/d/019/31416.jpg وضعیت,مردم,بحرین,ادعای,حقوق‌بشری,غرب,را,زیر,سوال,برد Icana

علی اکبر ناصری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حمله مزدوران آل خلیفه به مراسم عزاداری نوجوان بحرینی‌، اظهار داشت:مردم مظلوم منامه با وجود شدیدترین سرکوب‌ها که در روند انقلاب‌های منطقه بی‌سابقه ‌است، همچنان به اعتراضات مسالمت‌آمیز خود ادامه می‌دهند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مظلویت مردم بحرین ادعای حقوق بشری غرب را زیر سوال برد، تصریح کرد: اگر در غرب بال پرنده‌ای بشکند هزاران نفر طرفدار حقوق پرندگان اشک تمساح می‌ریزند اما در بحرین مردم این کشور به طرز فجیعی سرکوب می‌شوند اما داعیه داران حقوق بشر لبهای خود را دوخته‌اند و سکوت کرده‌اند.

وی با تاکید براینکه رژیم آل خلیفه باید به خواسته‌های مردمی خود توجه داشته باشد، ادامه داد: ایجاد رعب و وحشت میان مردمی که سال‌ها از حقوق اولیه خود محروم مانده‌اند تنها به حساسیت بیشتر آنها در رسیدن به خواسته‌های مشروع خود دامن می‌زند.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس، تصریح کرد: مردم بحرین قطعا با ادامه روند انقلاب خود حاکمان آل خلیفه را به سرنوشت دیکتاتورهایی هم‌چون حسنی مبارک و قذافی دچار خواهند کرد و در آینده‌ای نزدیک به خواسته‌های مشروع خود دست خواهند یافت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برگزاری رزمایش سپر میهنی از سوی رژیم آل خلیفه در بحرین برای ایجاد رعب و وحشت میان انقلابیون است، خاطرنشان کرد: حاکمان بحرین به هر شیوه و راهی متوسل می‌شوند تا حقوق اولیه مردم این کشور را نقض کنند.

مزدوران بحرینی به عزادرانی که برای بزرگداشت نوجوان بحرینی مراسمی برپا کرده بودند حمله ور شدند

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet