خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/12/02 15:29:39
سرویس فرهنگی
گروسی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی درایران:

کشتی گیران ایران باز هم افتخار می آفرینند

عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه فیزیک بدنی کشتی گیران ایران باعث موفقیت چشمگیر ما در این رشته ورزشی شده است، گفت: ایران در طول سال‌ها در کشتی مدال‌های فراوانی به دست آورده است و به طور قطع در این دوره از مسابقات نیز می‌تواند از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد.
کشتی گیران ایران باز هم افتخار می آفرینند عضو فراکسیون ورزش مجلس، با بیان اینکه فیزیک بدنی کشتی گیران ایران باعث موفقیت چشمگیر ما در این رشته ورزشی شده است، گفت: ایران در طول سال‌ها در کشتی مدال‌های فراوانی به دست آورده است و به طور قطع در این دوره از مسابقات نیز می‌تواند از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/35216.jpg کشتی,گیران,ایران,باز,هم,افتخار,می,آفرینند Icana

حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درمورد میزبانی ایران در دو جام جهانی آزاد و فرنگی در سال 2013، گفت: ایران در طول سال‌ها در ورزش کشتی مدال‌های فراوانی به دست آورده است، کمااینکه در بازی‌های گوانجو 7مدال کسب کرد و در بازی‌های المپیک آسیایی و لندن نیز با کسب مدال‌های فراوان، افتخارآفرین شد. ازهمین روبه طورقطع در این دوره از مسابقات نیز ایران می‌تواند از جایگاه بسیار خوبی برخوردار باشد.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فیزیک بدنی کشتی گیران ایران باعث موفقیت چشمگیر ما در این رشته ورزشی شده است، افزود: مسوولان باید به ورزش کشتی توجه ویژه‌ای داشته باشند و از دلاورانی که برای این ورزش افتخارآفرین بودند، حمایت کنند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: با توجه به اینکه رییس کمیته بین المللی المپیک با این بهانه که ورزش کشتی در المپیک تماشاگر ندارد، اقدام به حذف ورزش کشتی از صحنه رقابت های المپیک 2020 کرد، ولی باید وزارت ورزش و جوانان با کشورهای سرمایه گذار کشتی متحد شوند و این مشکل را به طور جدی پیگیری کرده و تلاش کنند که مانع از حذف ورزش کشتی از بازی‌های المپیک 2020شوند،چراکه در این صورت ایران بیشترین آسیب را خواهد دید./

"پس از برگزاری کنگره فیلا در لندن، میزبانی دو جام جهانی آزاد و فرنگی در سال 2013 به ایران رسید و هم‌اکنون ایران میزبان مسابقاتی تیم به تیم است که 10 کشور برتر جهان در آن شرکت کرده‌اند."

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet