خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/04 12:26:00
سرویس بین الملل
شجاعی‌کیاسری:

اروپا در آستانه یک بحران انسانی قرار گرفته است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به خودسوزی یک زن اسپانیایی به دلیل وخیم تر شدن بحران اقتصادی، گفت: اروپا در آستانه یک بحران انسانی قرار گرفته است.
اروپا در آستانه یک بحران انسانی قرار گرفته است سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به خودسوزی یک زن اسپانیایی به دلیل وخیم تر شدن بحران اقتصادی، گفت: اروپا در آستانه یک بحران انسانی قرار گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/28371.jpg اروپا,در,آستانه,یک,بحران,انسانی,قرار,گرفته,است Icana

سید‌رمضان‌ شجاعی‌کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به حادثه خودسوزی یک زن اسپانیایی در ادامه وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی در این کشور، توضیح داد: در سال‌های اخیر در کشورهای مختلف اروپایی مردم هر روزه در اعتراض به سیاست‌های ریاضتی دولت‌های غربی و افزایش مالیات‌ها ضد اقشار ضعیف به خیابان‌ها آمده و دست به اعتراض می‌زنند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپا در آستانه یک بحران انسانی تمام عیار قرار گرفته است، تصریح کرد: بیشترین فشارهای اقتصادی در اروپا بر روی اقشار ضعیف و پائین دست جامعه است از این رو این مشکلات غرب و کشورهای اروپایی را در آستانه یک بحران انسانی قرار داده است.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با اشاره به حاد شدن بحران اقتصادی در کشورهای ضعیف اروپایی همچون اسپانیا، افزود: مردم اسپانیا از عملکرد سیاسی و اقتصادی مقامات کشورشان به ویژه در پی رسوایی‌های مالی آنها به شدت خشمگین هستند و از دولتمردان خود درخواست دارند تا به جای در نظر گرفتن منافع بانک‌ها، منافع ملت را در نظر بگیرند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: بر اساس آمارها در اسپانیا روزانه دسته کم 500خانه از سوی بانک‌ها مصادره می‌شود و تنها در سال گذشته میلادی بیش از 12 نفر از شهروندان این کشور به خاطر تنش‌های برآمده از بحران اقتصادی خودکشی و یا خودسوزی کرده اند.

یک زن اسپانیایی در ادامه وخیم شدن بحران اقتصادی در این کشور خودسوزی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet