هدر موبایل
1391/12/04 11:37:18
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

مواضع ضدایرانی برخی حکام منطقه، به خودآنها آسیب می‌زند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش به ادعاهای ضد ایرانی برخی کشورهای منطقه علیه ایران، گفت: کشورهای منطقه بدانند اگر ارتباطشان با ایران خراب شود،خود ضرر خواهند کرد.
مواضع ضدایرانی برخی حکام منطقه، به خودآنها آسیب می‌زند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش به ادعاهای ضد ایرانی برخی کشورهای منطقه علیه ایران، گفت: کشورهای منطقه بدانند اگر ارتباطشان با ایران خراب شود،خود ضرر خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4718.jpg مواضع,ضدایرانی,برخی,حکام,منطقه،,به,خودآنها,آسیب,می‌زند Icana

محمد حسین سبحانی نیا در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، گفت: ایران هراسی و شیعه هراسی تنها مساله امروز نیست.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نقش موثری در طرح این گونه ادعاها دارد ادامه داد: کشورهای منطقه تحت تاثیرفشارها و محدودیت های این رژیم وآمریکا به این ادعاها دامن می زنند در حالی‌که هیچ نوع مدرک و دلیلی برای کار خود ندارند.

وی به دفاع ارزشی، انسانی و اعتقادی ایران از مردم کشورهای همچون یمن و بحرین اشاره کرد و توضیح داد: معتقد هستیم که مردم این کشورها تحت فشار بوده وحکام آنها حقوقشان را تضییع می کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه دفاع ما به معنای ارسال اسلحه و مداخله در امور داخل در این کشورها نیست و نبوده ادامه داد: من به عنوان یک نماینده خود را محق می دانم که در صورتی که احساس کردم حقی از مردم یا گروهی در حال تضییع شدن است صدای آنها را به گوش جهانیان برسانم.

سبحانی نیا با بیان اینکه ادعاهای ضدایرانی به نفع این کشورهای منطقه نیست، گفت: این کشور‌ها باید توجه داشته باشند که ارتباط با ایران به عنوان یک کشور قدرتمند منطقه و دارای ظرفیت و توانایی های متعدد برای آنها مفید است و در صورت خراب شدن این ارتباط خود دچار آسیب می شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای منطقه مراقب باشند که با خراب کردن پل‌های پشت سر خود راه بازگشت را از بین نبرند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet