خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/04 11:13:00
سرویس اقتصادی
نکو در واکنش به وعده دولت برای ایجاد اشتغال در کشور:

طرح های دولت برای ایجاد شغل روی دستش مانده است

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ادعای ایجاد یک میلیون شغل نیمه شکست خورده است و محقق نخواهد شد.گفت:طرح‌هایی همچون ایجاد یک و نیم میلیون شغل و بنگاه‌های زود بازده توسط دولت به درستی مدیریت واجرانشده، لذا در شرایط کنونی بحث اشتغال کشور با خطر جدی مواجه شده و به نوعی طرح های دولت برای ایجاد شغل در سال های گذشته روی دستش مانده است.
طرح های دولت برای ایجاد شغل روی دستش مانده است عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه ادعای ایجاد یک میلیون شغل نیمه شکست خورده است و محقق نخواهد شد.گفت:طرح‌هایی همچون ایجاد یک و نیم میلیون شغل و بنگاه‌های زود بازده توسط دولت به درستی مدیریت واجرانشده، لذا در شرایط کنونی بحث اشتغال کشور با خطر جدی مواجه شده و به نوعی طرح های دولت برای ایجاد شغل در سال های گذشته روی دستش مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg طرح,های,دولت,برای,ایجاد,شغل,روی,دستش,مانده,است Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح‌ها و وعده‌های دولت برای ایجاد اشتغال در کشور گفت: طرح‌هایی همچون ایجاد یک و نیم میلیون شغل در کشور و بنگاه‌های زود بازده توسط دولت به درستی مدیریت، اجرا و نظارت نشده، لذا در شرایط کنونی بحث اشتغال کشور با خطر جدی مواجه شده و به نوعی طرح های دولت برای ایجاد شغل روی دستش مانده است.

نماینده مردم رباط‌ کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روند اشتغال زایی در کشور افزود: دولت با اقداماتی می‌توانست در موضوعات مشاغل خانگی و بنگاه‌های زود بازده عملکرد شایسته تری داشته باشد، بنابراین باید اذعان کرد این گونه طرح‌ها و ایجاد یک میلیون شغل در کشور نیمه شکست خورده است.  

وی وضعیت اشتغال در کشور را مناسب ندانست و تصریح کرد: وضعیت اشتغال کشور در شرایط نامناسبی قرار دارد که در این مورد دولت باید با اقدامات مناسب و حمایت از مشاغل خاص از افزایش بیکاری در کشور جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، به چشم انداز آینده اشتغال کشور اشاره و اظهار داشت: دولت باید برای مشاغل جوانان برنامه ریزی صحیحی داشته باشند که یکی از شروط لازم اشتغال زایی در کشور حمایت از تولید داخلی است.

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این امر که باید از تولید ملی حمایت شود، خاطر نشان کرد: با حمایت از تولید و سرمایه داخلی می‌توان از بیکاری عذاب آور بسیاری از اقشار تحصیلکرده کشور که رو به فزونی است جلوگیری کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet