خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/02 16:22:28
سرویس سیاسی
هفته آینده انجام می‌شود؛

بررسی روند تشکیل دبیرخانه جنبش عدم‌تعهد در کمیسیون امنیت‌ملی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده وضعیت زندانیان ایرانی در خارج از کشور را بررسی خواهد کرد.
بررسی روند تشکیل دبیرخانه جنبش عدم‌تعهد در کمیسیون امنیت‌ملی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده وضعیت زندانیان ایرانی در خارج از کشور را بررسی خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/10562.jpg بررسی,روند,تشکیل,دبیرخانه,جنبش,عدم‌تعهد,در,کمیسیون,امنیت‌ملی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هفته آینده روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه ششم و هشتم اسفند ماه تشکیل جلسه می‌دهد.

نخستین نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آینده، مربوط به جلسه اعضای هیأت رئیسه کمیسیون در صبح یک‌شنبه ششم اسفند ماه است و نشست بعدی نیز بعد از ظهر همان روز با حضور همه اعضای کمیسیون با موضوع بررسی روند تشکیل دبیرخانه جنبش عدم‌تعهد با حضور مسئولان مربوط خواهد بود.

همچنین کارگروه روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عصر یک‌شنبه با حضور اعضای این کمیته با موضوع‌های "ادامه بررسی وضعیت زندانیان ایرانی در خارج از کشور با حضور مسئولان مربوط" و "نیز بررسی لایحه مواففت‌نامه مربوط به همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر" تشکیل جلسه خواهد داد.

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بعد از ظهر سه‌شنبه هشتم اسفند ماه با موضوع‌های "بررسی آخرین اخبار و تحولات"و "بررسی طرح‌ها و لوایح ارجاعی به کمیسیون" نشست خود را برگزار خواهند کرد.

کارگروه دفاعی کمیسیون نیز عصر همان روز (سه‌شنبه هشتم اسفند ماه) با موضوع "بررسی بودجه نیروی انتظامی" نشست خود را برگزار خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet