خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/02 16:45:09
سرویس اقتصادی
به منظور بررسی وضعیت حمل و نقل و تمهیدات نورزوی صورت می‌گیرد؛

حضور وزیر راه ‌و‌شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس

وزیر راه و شهرسازی سه شنبه هفته آینده به منظور ارائه توضیحاتی درباره حوزه های حمل ونقل هوائی،‌ریلی، دریایی و جاده‌ای و همچنین تمهیدات نوروزی در کمیسیون عمران مجلس حضور می یابد.
حضور وزیر راه ‌و‌شهرسازی در کمیسیون عمران مجلس وزیر راه و شهرسازی سه شنبه هفته آینده به منظور ارائه توضیحاتی درباره حوزه های حمل ونقل هوائی،‌ریلی، دریایی و جاده‌ای و همچنین تمهیدات نوروزی در کمیسیون عمران مجلس حضور می یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/10654.jpg حضور,وزیر,راه,‌و‌شهرسازی,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت کمیسیون عمران مجلس در روز یکشنبه طرح دائمی شدن قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری را در دستور کار خود دارد.

جلسه معارفه و بررسی برنامه‌های محمدحسن نامی سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات روز یکشنبه هفته آینده در دستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار دارد.

کارگروه کمیسیون عمران صبح روز دوشنبه ارجاعات به کارگروه را بررسی خواهد کرد.

کمیسیون عمران مجلس روز سه شنبه هفته آینده استماع گزارش علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در حوزه‌های حمل و نقل هوائی،‌ریلی، دریایی و جاده‌ای در راستای ارائه تمهیدات پیش‌بینی شده در تعطیلات نوروزی‌را در دستور کار خود دارد.

لازم به ذکر است دعوت از وزیر راه و شهرسازی در جلسه روز سه شنبه هفته آینده به منظور پاسخگویی به سوالات نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، سیدمحمد بیاتیان نماینده بیجار به نمایندگی از سؤال‌کنندگان،جلیل سرقلعه نماینده لردگان، علی ایران‌پور نماینده مبارکه، حمیدرضا پشنگ نماینده خاش و میرجاوه، ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم‌آباد به نمایندگی از سؤال‌کنندگان، ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد و جعفر قادری نماینده شیراز  صورت می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet