هدر موبایل
1391/12/02 16:58:30
سرویس اقتصادی
در هفته آینده در کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی صورت می گیرد:

بررسی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات

کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در هفته جاری تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها بررسی می‌شود.
بررسی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در هفته جاری تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/10850.jpg بررسی,عملکرد,وزارت,صنعت،,معدن,و,تجارت,در,خصوص,واردات Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در هفته جاری روز یک‌شنبه-6 اسفند- جلسه مشترکی با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک کشاورزی‌خواهد داشت.

همچنین در همین روز تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان  از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاهابررسی خواهد شد.

گفتنی است کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در روز سه شنبه 8 اسفند از وزیر جهاد کشاورزی، جهت پاسخگویی به سؤالات برخی از نمایندگان از جمله: محمدحسن آصفری نماینده اراک و کمیجان،  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده رشت و سیدهادی حسینی نماینده قائم‌شهر، غلامرضا تاجگردون محترم گچساران، نصراله پژمانفر نماینده مشهد و کلات، عبدالکریم حسین‌زاده نماینده نقده و اشنویه، مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب، سیدهادی حسینی نماینده سوادکوه، قائم‌شهر،‌ جویبار و سیمرغ، احمد شوهانی نماینده ایلام(دو مورد)، عبدالکریم رجبی نماینده مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش و ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل(دومورد)دعوت کرده است.

همچنین در همین روز نشست هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی نیز انجام می‌گیرد./

پایان پیام

 

 

 

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet