هدر موبایل
1391/12/05 11:43:14
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی:

معیشت مردم باید مهم ترین رویکرد دولت در بودجه 92 باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس توجه به معیشت مردم را مهم ترین رویکرد بودجه سال ۹۲ توصیف و تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور است امیدواریم که دولت به جای رویکرد های سیاسی و انتخاباتی در بودجه سال ۹۲، معیشت مردم را مورد توجه جدی قرار داده باشد.
معیشت مردم باید مهم ترین رویکرد دولت در بودجه 92 باشد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس توجه به معیشت مردم را مهم ترین رویکرد بودجه سال 92 توصیف و تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور است امیدواریم که دولت به جای رویکرد های سیاسی و انتخاباتی در بودجه سال 92، معیشت مردم را مورد توجه جدی قرار داده باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg معیشت,مردم,باید,مهم,ترین,رویکرد,دولت,در,بودجه,92,باشد Icana

سیدناصرموسوی لارگانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز جامعه گفت: درشرایط امروز بسیاری از طبقات جامعه به خصوص کارمندان و کارگران و دهک های کم درآمد در فشار اقتصادی قرار دارند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:اجرای سلیقه ای قانون هدفمندی یارانه ها در فاز اول و هم چنین عدم کنترل نقدینگی در بازارها از عوامل مهمی بود که منجر به افزایش سرسام آور گرانی شد .

موسوی لارگانی با اشاره به اهمیت بودجه سال 92 تاکید کرد:بودجه سال 92 با توجه به مسائلی که در بازار ارز گذشته است و همچنین با توجه به این که در جریان اجرای قانون هدفمندی هستیم از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی ادامه داد: مسائلی همچون لزوم دقت در تعیین مبنای ارز در این بودجه و قیمت گذاری برای نفت با توجه به تحریم های موجود اهمیت بودجه سال 92 را صد چندان می کند.

این نماینده مجلس با انتقاد از تاخیر در ارایه لایحه بودجه گفت: این بودجه از اهمیت زیادی برخوردار است و تاخیر در ارائه ان جای تاسف بسیاری دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی توجه به معیشت مردم را مهم ترین رویکرد بودجه سال 92 توصیف و تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی که در کشور است امیدواریم که دولت به جای رویکرد های سیاسی و انتخاباتی در بودجه سال 92، معیشت مردم را مورد توجه جدی قرار داده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet