هدر موبایل
1391/12/04 11:27:57
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور:

کشورهایی که ایران‌هراسی می‌کنندهزینه آن را می‌پردازند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش ادعاهای برخی کشورهای منطقه مبنی بر دخالت ایران در امور کشورهایشان گفت: این کشورها هزینه این ادعاهای ضدایرانی را می‌پردازند.
کشورهایی که ایران‌هراسی می‌کنندهزینه آن را می‌پردازند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش ادعاهای برخی کشورهای منطقه مبنی بر دخالت ایران در امور کشورهایشان گفت: این کشورها هزینه این ادعاهای ضدایرانی را می‌پردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/20196.jpg کشورهایی,که,ایران‌هراسی,می‌کنندهزینه,آن,را,می‌پردازند Icana

منصور حقیقت پور در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: طراح این ادعاها و اقدامات رژیم صهیونیستی است و این کشورها نیز به عنوان عمال این رژِیم عمل می کنند.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حاکمان این کشورها را نصیحت می کنم که فریب رژیم صهیونیستی و آمریکا را نخورند ادامه داد: این کشورها می توانند از سرنوشت صدام و مبارک درس خوبی بگیرند  بنابراین بهتر است نسبت به ایران بزرگ، قدرتمند و آماده این نوع رفتارها را نداشته باشند.

وی با بیان اینکه کشورهای منطقه در صورت عدم ابراز این نوع ادعاها می توانند از توانایی ها و حمایت های ایران بیشتر استفاده کنند تاکید کرد: کشورهای منطقه بدانند که باید هزینه های مقابله با ایران را پرداخت کنند.

حقیقت پور تصریح کرد: سلاح ایران، اعتقاد، آرمانخواهی و عدالتخواهی اش است که آن را نیز به تمام دنیا صادر کرده است.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود: اگر کشورهای منطقه قصد ندارند با این سلاح مردم ایران آسیب دیده و دچار شکست شوند در راستای عدالت و مردمسالاری حرکت کنند و تنها در این صورت ترکش سلاح های ایران به آنها برخورد نخواهد کرد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه یکی از اهداف آنها از طرح این ادعاها می تواند تاثیر بر مذاکرات 5+1 گفت: طی 34 سال گذشته شاهد بازی انواع فیلم ها از طرف این کشورها بودیم اما ایران از این گونه مسائل نترسیده و به هیچ عنوان عصبانی نمی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet