شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/04 11:12:16
سرویس سیاسی
کوثری مطرح کرد:

ایران‌هراسی، جنگ‌روانی غرب برای نجات حاکمان متحجر منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش به ادعاهای برخی کشورهای منطقه مبنی بر دخالت ایران در امور کشورهای شان، گفت:این نوع ادعاها جنگ‌روانی برای نجات حاکمان متحجر منطقه است.
ایران‌هراسی، جنگ‌روانی غرب برای نجات حاکمان متحجر منطقه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درواکنش به ادعاهای برخی کشورهای منطقه مبنی بر دخالت ایران در امور کشورهای شان، گفت:این نوع ادعاها جنگ‌روانی برای نجات حاکمان متحجر منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/24589.jpg ایران‌هراسی،,جنگ‌روانی,غرب,برای,نجات,حاکمان,متحجر,منطقه Icana

محمد اسماعیل کوثری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درواکنش به ادعاهای برخی کشورهای منطقه مبنی بر دخالت ایران در امور کشورهای شان، گفت: کشورهایی همچون قطر، امارات، بحرین و یمن از خود اراده ای نداشته و تنها از رژیم صهیونیستی فرمان می گیرند.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این گونه ادعاها صرفا دستورات دیکته شده آمریکا و رژیم صهیونیستی است، ادامه داد: این کشورها هیچ نوع تحلیلی  در مورد شرایط روز ندارند و تنها برای حفظ منافع خود از غرب تبعیت می کنند درصورتی که این امر به ضررشان تمام خواهد شد.

وی با بیان اینکه آنها قصد دارند علیه ایران جنگ روانی به راه اندازند تصریح کرد:آنها از مدتها پیش وقتی تاثیر ایران بر منطقه را مشاهده کردند، بحث ایران هراسی و اسلام هراسی را به راه انداخته و قصد دارند با اینگونه اقدامات چهره ایران را در سطح بین الملل مخدوش کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم بابیان اینکه ایران اگر قصد حمایت از کشوری را داشته باشد با صراحت کامل عنوان می کند گفت:همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند در صورت تصمیم به حمایت از یک کشور، بدون واهمه از کسی آن را با صراحت کامل عنوان می کنیم اما در حال حاضر تصمیمی به این کار نداریم.

کوثری تاکید کرد: کشورهای منطقه در حال غرق شدن در منجلاب اعمال خود هستند و برای نجات خود به هر دست آویزی چنگ می زنند که یکی از آنها ادعاهای ضد ایرانی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر کذب بودن این گونه ادعا ها تصریح کرد: حکام کشورهای منطقه به دلیل عدم توانایی در اثبات ادعاهای خود از رسانه های بین المللی استفاده می کنند که خود این امر نشاندهنده ضعف آنها در برابر ایران است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet