خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/12/04 10:02:49
سرویس سیاسی
دستغیب با اشاره به دیدار سرکردگان گروهک منافقین با نمایندگان کنگره امریکا؛

اخراج از اشرف، پایان حیات منافقین بود

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه غرب هنوز گروهک تروریستی منافقین را وسیله ای برای ایجاد وحشت در منطقه می‌داند، اخراج از اردوگاه اشرف را پایان حیات ننگین منافقین دانست.
اخراج از اشرف، پایان حیات منافقین بود نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه غرب هنوز گروهک تروریستی منافقین را وسیله ای برای ایجاد وحشت در منطقه می‌داند، اخراج از اردوگاه اشرف را پایان حیات ننگین منافقین دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/23299.jpg اخراج,از,اشرف،,پایان,حیات,منافقین,بود Icana

احمد دستغیب در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره دیدار سرکردگان گروهک تروریستی منافقین با تعدادی از اعضای کنگره امریکا گفت: غرب هنوز یک حساب خاص روی این گروهک تروریستی منافقین باز می‌کند و آن‌ها را به عنوان یک گروه مخالف مبارز در خارج از کشور می‌داند که ابزار فشار هستند.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: تحلیل غرب این است که منافقین می‌توانند در برخی از جنجال‌ها و هیاهوهایی که در اقصا نقاط دنیا به وجود می‌آید، مشارکت داشته باشند و یا با استفاده از آموزش‌های خاصی که گرفته‌اند، در داخل کشور مورد بهره گیری قرار گیرند.
وی با اشاره به اینکه غرب، منافقین را یک ابزار برای سرکوبی حرکت‌های اصیل در منطقه می‌داند، بیان کرد: مشکل اساسی برای غرب در حمایت از گروهک تروریستی منافقین، پاسخگویی در برابر افکار عمومی دنیاست؛ زیرا آن‌ها نمی‌توانند از یک گروه تروریستی حمایت و گروههای تروریستی دیگر را محکوم کنند.
این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه چنین رفتارهایی تاثیر خود را درافکار عمومی دنیا خواهد گذاشت، توضیح داد: غربی‌ها سعی می‌کنند در برخی مواقع با این گروهک روابط پنهانی داشته باشند و یا در به صورت متضاد و متناقض درباره عملکرد آن‌ها صحبت کنند که البته این رویه نیز از افکار آگاه دنیا پنهان نخواهد ماند.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس درباره وضعیت کنونی گروهک تروریستی منافقین گفت: مردم ایران هنوز خاطره ترور‌ها و خشونت‌های این گروه تروریستی را فراموش نکرده و گروهک منافقین، منفور‌ترین گروه فعال خارج از کشور است و دلیل این بدبینی، اعمال خشونت بیش از حد آن‌ها در عملیات تروریستی و به خاک و خون کشیدن مردم و ترور بزرگان کشور است.
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: حتی در کشورهایی که اعضای این گروه تروریستی حضور دارند، چنین ذهنیتی منفی وجود دارد و البته اتفاقات عراق و اخراج از اردوگاه اشرف، پایان حیات منافقین بود و کشکمکش‌ها و جابجایی آن‌ها نیز با پایان حیات سران آن‌ها به تاریخ سپرده خواهد شد.
مریم رجوی، یکی از سرکردگان گروهک تروریستی منافقین با تعدادی از اعضای کنگره امریکا در پاریس دیدار داشته است. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet