عید سعید فطر
1391/12/05 09:04:46
سرویس بین الملل
آصفری:

مسئله فلسطین تنها با برگزاری رفراندوم حل می‌شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیش شرط‌های نتانیاهو برای ادامه روند مذاکرات صلح با فلسطینیان، گفت: مسئله فلسطین تنها با برگزاری رفراندوم حل می‌شود.
مسئله فلسطین تنها با برگزاری رفراندوم حل می‌شود عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به پیش شرط‌های نتانیاهو برای ادامه روند مذاکرات صلح با فلسطینیان، گفت: مسئله فلسطین تنها با برگزاری رفراندوم حل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/28751.jpg مسئله,فلسطین,تنها,با,برگزاری,رفراندوم,حل,می‌شود Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ارائه سه پیش از سوی نتانیاهو نخست وزیررژیم صهیونیستی به فلسطینیان برای ادامه روند گفت‌وگو‌های صلح میان دوطرف، گفت: کشوری که با تهدید و ارعاب اراضی آبا و اجدادی فلسطینیان را غصب کرده هرگز نمی‌تواند برای آنها تعیین تکلیف کند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنها راه پایان دادن به مناقشه فلسطین برگزاری انتخابات آزاد در اراضی اشغالی و فلسطین است، تصریح کرد: همان‌گونه که جمهوری اسلامی ایران بارها اعلام کرده تنها راه منطقی برای پایان دادن به مسئله فلسطین برگزاری رفراندوم برای انتخاب نظام سیاسی از سوی مردم این منطقه است.

وی با تاکید براینکه رژیم صهیونیستی از طریق افکار عمومی در تنگنای جدی قرار دارد، ادامه داد: ادامه روند شهرک سازی در اراضی اشغالی برخلاف معاهده ژنو است و رژیم صهیونیستی برای رهایی از فشارها سعی دارد گروه‌های فلسطینی را درگفت‌وگوهای صلح در تنگنا قرار دهد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، تصریح کرد: جنگ 8روزه اخیر گروه‌های مقاومت اسلامی با رژیم صهیونیستی نشان داد که فلسطینیان به سلاح‌های مدرن تجهیز شده‌اند و رژیم صهیونیستی سعی دارد با اعلام پیش شرط غیر نظامی بودن فلسطین مانع از قدرت یافتن گروه‌های اسلامی در فلسطین شوند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گروه‌های فلسطینی باید با هوشیاری بیشتری در مذاکرات صلح با اسرائیل حضور پیدا کنند، خاطرنشان کرد: پذیرفتن پیش شرط‌های نتانیاهو نه‌تنها مشکلات فلسطینیان را کاهش نمی‌دهد بلکه بر دامنه زیاده‌خواهی های اسرائیل خواهد افزود.

نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل برای برقراری مذاکرات صلح میان اسرائیل و فلسطین سه شرط تعیین کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet