هدر موبایل
1391/12/06 09:16:00
سرویس استان ها
ایرانپور با اشاره به افزایش آلاینده‌های صنعتی در حوزه انتخابیه‌اش:

بیماری پوستی و سرطانی،حاصل آلودگی های کارخانجات صنعتی مبارکه است

نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه قسمت عمده‌ای از آلودگی هوا در این حوزه انتخابیه مربوط به کارخانجات صنعتی است،تاکید کرد: شیوع بیماری‌های پوستی و سرطانی حاصل الودگی های کارخانجات صنعتی مبارکه است.
بیماری پوستی و سرطانی،حاصل آلودگی های کارخانجات صنعتی مبارکه است نماینده مردم مبارکه در مجلس با بیان اینکه قسمت عمده‌ای از آلودگی هوا در این حوزه انتخابیه مربوط به کارخانجات صنعتی است،تاکید کرد: شیوع بیماری‌های پوستی و سرطانی حاصل الودگی های کارخانجات صنعتی مبارکه است. https://cdn.icana.ir/d/019/29305.jpg بیماری,پوستی,و,سرطانی،حاصل,,آلودگی,های,کارخانجات,صنعتی,مبارکه,است Icana

 علی ایرانپور  در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: توسعه مراکز صنعتی در شهرهای صنعتی باید بر طبق اصول محیط زیست انجام شود زیرا با کم ترین بی‌توجهی در این عرصه خسارات مادی و اجتماعی بی شماری را برای شهروندان به همراه دارد.

 نماینده مردم مبارکه  در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:‌ دولت باید در مرحله  اول و برای رفع این مسئله باید محورهای توسعه اقتصادی  را بررسی کند و سپس  مشکلات  زیست محیطی را در مناطق صنعتی بویژه شهرستان مبارکه  در نظر بگیرد تا شاهد افزایش میزان آلودگی ناشی ازآلاینده‌های صنعتی در این مناطق نباشیم.

وی ادامه داد: کارخانجات صنعتی از عوامل به بهم خوردن تعادل محیط زیست به شمار می‌آیند واز همین روباید سعی شود کارخانجات صنعتی غیرآلاینده را در شهرهای صنعتی افزایش داد.

نماینده مردم مبارکه  تصریح کرد: از جمله مواردی دیگری که می‌تواند در شهرهای صنعتی، آلودگی هوا را کاهش دهد واین در حالی است که با بهره‌گیری از کارشناسان فنی می‌توانیم علاوه بر توسعه اقتصادی ،میزان آلودگی هوا را به نحو مطلوب کاهش دهیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب ومنابع طبیعی مجلس، یادآورشد:  کارخانجات صنعتی در صورتی می‌تواند سر و سامانی  به اقتصاد کشور دهند که در مسیر توازن اقتصادی و با بهره گیری از قوانین محیط زیست حرکت کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet