هدر موبایل
1391/12/06 15:50:00
سرویس بین الملل
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس؛

اتحادیه اروپا به دنبال جان بخشیدن دوباره به معارضین مسلح سوری است

محمد علی اسفنانی طرح کاهش تحریم مناطق معارض نشین سوریه از سوی اتحادیه اروپا را در راستای جان بخشیدن به معارضین مسلح دانست و گفت: غرب با رویکردی متناقض به حقوق بشر به دنبال جان بخشیدن به معارضین سوریه است.
اتحادیه اروپا به دنبال جان بخشیدن دوباره به معارضین مسلح سوری است محمد علی اسفنانی طرح کاهش تحریم مناطق معارض نشین سوریه از سوی اتحادیه اروپا را در راستای جان بخشیدن به معارضین مسلح دانست و گفت: غرب با رویکردی متناقض به حقوق بشر به دنبال جان بخشیدن به معارضین سوریه است. https://cdn.icana.ir/d/019/2317.jpg اتحادیه,اروپا,به,دنبال,جان,بخشیدن,دوباره,به,معارضین,مسلح,سوری,است Icana

محمد علی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای کاهش تحریم‌ها از مناطقی که کنترل آنها در اختیار تروریست‌های سوریه است، اظهار داشت: غرب با رویکردی متناقض به حقوق بشر به دنبال جان بخشیدن به معارضین سوریه است.

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورد اتحادیه اروپا با قضایای تروریستی چند سال اخیر نشان داده این اتحادیه به دنبال واقعیت نیست، تصریح کرد:غرب با دست‌آویز قرار دادن بحث حقوق بشر در هر کجایی که منافعش ایجاب کند، به دنبال اهداف خود است؛ امروز نیز معارضین سوری به دست‌آویزی برای اتحادیه اروپا تبدیل شده است. 

وی با بیان اینکه با دیدی منصفانه می‌توان دریافت کسانی که به اسم مردم سوریه در حال مبارزه با دولت دمشق هستند، مردم این کشور نیستند، ادامه داد: قربانیان اصلی آتش افروزی غرب در بحران سوریه کودکان و زنان بیگناهی هستند که در شعله‌های جنگ چند ملیتی غرب ضد دولت اسد می‌سوزند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم، تصریح کرد: کاهش تحریم‌ها بر مناطقی که کنترل آن به دست معارضان است‌، می‌تواند به کشورهای اروپایی کمک کند که تجارت در این مناطق را از سر بگیرند و راه‌هایی برای تأمین بودجه معارضان را فراهم کنند.

 سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس، خاطرنشان کرد: طرح پیشنهادی اتحادیه اروپا راهکاری برای قدرت بخشیدن به گروه‌های تروریستی در این کشور است و همچنین کمک کردن به آنها برای ایجاد حکومت مستقل که منجر به چند پارگی سوریه خواهد شد.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا طرح کاهش تحریم‌ها از مناطقی که کنترل آنها به دست تروریست‌های سوری است را در نشست آتی خود در بروکسل  بررسی خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet