خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/06 07:52:00
سرویس استان ها
نماینده مردم فلاورجان:

منجی توسعه اقتصادی عمران روستایی است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه توسعه جاده روستایی در این حوزه انتخابیه اورژانسی است ، گفت : بسیاری از پارمترهای اقتصادی در فلاورجان با توسعه جاده های روستایی جان می‌گیرد.
منجی توسعه اقتصادی عمران روستایی است نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه توسعه جاده روستایی در این حوزه انتخابیه اورژانسی است ، گفت : بسیاری از پارمترهای اقتصادی در فلاورجان با توسعه جاده های روستایی جان می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/21388.jpg منجی,توسعه,اقتصادی,عمران,روستایی,است Icana

 سید   ناصر موسوی لارگانی در گفت‌و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت ،‌افزود: توسعه مراکزاقتصادی، صنعتی، کشاورزی با بهسازی  راه‌های ارتباطی رقم می خورد  ولی متاسفانه به علت  نبود  جاده‌های مناسب درعرصه روستایی  این مسئله تبدیل به یک تراژدی حل نشدنی شده است.

 نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای ،تصریح کرد : توسعه مراکز  کشاورزی و صنعتی در ای حوزه انتخابیه زمانی سرعت می گیرد  که سیستم حمل ونقل شتاب بگیرد زیرا این امر موجب در عرصه هزینه‌های اقتصادی نیز صرفه جویی شود.

 موسوی لارگانی افزود: متاسفانه جاده‌های غیر ایمن علاوه بر ایجاد ترافیک  می تواند تصادفات جانی و مالی را برای شهروندانمان رقم بزند که این امر به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

 نماینده مردم  فلاورجان افزود: تمام کسانی که به هر نحوی مرتبط  با  توسعه عمرانی در ارتباط هستند باید به  این نکته توجه کنیم  که  در وهله اول باید فکری به جاده روستایی  کنیم.

وی تصریح  کرد: دولت باید به خوبی درک کند که سلامت مردم از هرمهمی مهتر است به همین علت  توسعه  عمرانی جاده ها  بویژه روستاها  باید مد نظر قرار گیرد تا از این پس شاهد  تصادفات ناگوار در جاده های  این حوزه انتخابیه نباشیم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، یاد آورشد: سرمایه‌گذاری در روستاها و حمایت از  بخش خصوصی  از جمله پیامدهای مثبت  درراستای  توازن  اقتصادی و  کاهش  نرخ بیبکاری دراین حوزه انتخابیه به شمارمی‌آید./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet