شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 07:12:00
سرویس استان ها
گروسی:

توسعه شهرک‌های صنعتی در شهریار روند کندی دارد

نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس،گفت: برای توسعه شهرک های صنعتی در کشور باید از تمام ظرفیت های اقتصادی این حوزه انتخابیه استفاده بیهنه شود ولی متاسفانه برخی از پروژه‌های صنعتی شهرستان شهریار روند اجرایی کندی دارد که این امر موجب می شود بسیاری از برنامه های توسعه اقتصادی این حوزه انتخابیه با چالش های بی شماری روبرو شود .
توسعه شهرک‌های صنعتی در شهریار روند کندی دارد نماینده مردم شهریار و ملارد در مجلس،گفت: برای توسعه شهرک های صنعتی در کشور باید از تمام ظرفیت های اقتصادی این حوزه انتخابیه استفاده بیهنه شود ولی متاسفانه برخی از پروژه‌های صنعتی شهرستان شهریار روند اجرایی کندی دارد که این امر موجب می شود بسیاری از برنامه های توسعه اقتصادی این حوزه انتخابیه با چالش های بی شماری روبرو شود . https://cdn.icana.ir/d/019/27902.jpg توسعه,شهرک‌های,صنعتی,در,شهریار,روند,کندی,دارد Icana

 حسین گروسی در گفت و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، افزود: شهرستان شهریار با توجه به اینکه در نزدیکی کلان شهر تهران قرار دارد می تواند سیگنال ارتباطی اقتصادی استان تهران  تلقی شود به همین علت دولت در این راستا  باید اقدامات کارآمد اتخاذ کند.

 نماینده مردم  شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  بخش خصوصی می تواند به سادگی چتر حمایتی برای توسعه مراکز صنعتی در کشور باز کند و این در حالی است که این امر زمانی امکان پذیر است که  دولت  به عنونان  بازوی  قابل اتکایی اقتصادی وارد بازار  صنعتی شود. 

 وی ادامه داد : توسعه شاخص اقتصادی استان تهران در بخش صنعت   رویکرد  سرمایه گذاری بر روی محورهای اقتصادی  شدنی است  به همین علت بی مهری به مراکز صنعتی در این حوزه انتخابیه به هیچ وجه توجیه منطقی ندارد.

نماینده مردم شهریار افزود:  برای  توسعه مراکز صنعتی یکی از  بهترین مکان ها  شهرستان شهریاراست زیرا  این شهرستان با توجه به شرایط اقلیمی مناسب می تواند حلقه صنعت کشاورزی و مراکز صنعتی را به نحو مطلوب به یکدیگر متصل کند.

وی ادامه داد : توسعه شاخص اقتصادی استان تهران در بخش صنعت به  اتخاذ یک برنامه ریزی تحلیلی دارد  زیرا باید کارشناسان اقتصادی از موقعیت بی نظیر استراتزیک اقتصادی این حوزه انتخابیه اطلاعات مکفی را به بخش خصوصی منتقل کند تا شاهد بهره وری در این عرصه باشیم.

 گروسی افزود: به‌واسطه ظرفیت‌های  بالقوه اقتصادی  دراستان تهران  باید  با استفاده از مدیران خلاق  نگذاریم این ظرفیت ها هدر نرود زیرا یار مهربان توازن اقتصادی،  تولید داخلی با کیفیت است.

  عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، یاد آورشد :بخش صنعت در این منطقه  می تواند نبض تولید داخلی را به نحو مطلوب بر دست گیرد به همین علت باید تدابیری اتخاد شود که  با استقاده از فارغ التحصیلان صنعت کشاورزی و رشته های صنعتی علاوه بر کاهش نرخ بیکاری ،زمینه ساز تولید تروث نیز در این حوزه انتخابیه باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet