هدر موبایل
1391/12/03 10:09:00
سرویس استان ها
نقوی حسینی:

توسعه کشاورزی گلخانه‌ای ،شاخص اقتصاد ورامین را دگرگون می‌کند

نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه صنعت کشاورزی منجی اقتصاد شهرستان ورامین است، افزود: توسعه کشاورزی گلخانه‌ای اقتصاد کشاورزی شهرستان ورامین را دگرگون می کند.
توسعه کشاورزی گلخانه‌ای ،شاخص اقتصاد ورامین را دگرگون می‌کند نماینده مردم ورامین در مجلس با بیان اینکه صنعت کشاورزی منجی اقتصاد شهرستان ورامین است، افزود: توسعه کشاورزی گلخانه‌ای اقتصاد کشاورزی شهرستان ورامین را دگرگون می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/27402.jpg توسعه,کشاورزی,گلخانه‌ای,،شاخص,اقتصاد,ورامین,را,دگرگون,می‌کند Icana

 سید حسین نقوی حسینی در گفت  و گو با در گفت‌و گو با خبرنگار انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،افزود: برای افزایش محصولات کشاورزی ،باید با استفاده از فارغ التحصیلان  صنعت کشاورزی این صنعت را به طریق پژوهشی و دانش محوری حرکت دهیم زیرا در دنیای کشاورزی هم اکنون تکنولوژی علمی حرف اول را می‌زند. 

نماینده مردم ورامین  در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: شهرک‌های گلخانه‌ای باید تکمیل کننده فعالیت‌های بخش کشاورزی باشند زیرا ما می‌توانیم با این نوع از کشت بسیاری از محصولات کشاوررزی در زمان مناسب تولید و به نحو مطلوب صادر کنیم.

وی ادامه داد: استفاده ازمکانیزه صنعت کشاورزی، بهره‌وری از تولید داخلی، توزان اقتصادی درهزینه‌های تولید محصولات کشاورزی و با حضورمستمر بخش خصوصی در این عرصه می‌توانیم به خودکفایی برسیم.

 نقوی حسینی افزود: با توجه به شرایط مناسب اقلیمی استان تهران، ما می‌توانیم محصولات وکشاورزی با کیفیت را تولید کنیم این امر می‌تواند شاخص اقتصادی این انتخابیه را دگرگون کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، یاد آورشد: دولت باید درجهت توسعه صنایع تبدیلی در اراضی کشا ورزی، ازبسیاری از کارشناسان کشاورزی و فارغ التحصیلان  این عرصه با ارائه تسهیلات مکفی حمایت کند تا  این صنعت در کشور گره بیکاری را باز کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet