هدر موبایل
1391/12/05 08:26:00
سرویس سیاسی
نکو با اشاره به نزدیک بودن مذاکرات ایران و 1+5:

قدرت و فشار در دیپلماسی معنا ندارد

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به فعالیت هسته‌ای ایران در چارچوب NPTو قواعد شناخته شده بین‌المللی، تصریح کرد: قدرت و فشار در دیپلماسی معنا ندارد و سیاست زور حریف ملت ایران نخواهد بود.
قدرت و فشار در دیپلماسی معنا ندارد عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به فعالیت هسته‌ای ایران در چارچوب NPTو قواعد شناخته شده بین‌المللی، تصریح کرد: قدرت و فشار در دیپلماسی معنا ندارد و سیاست زور حریف ملت ایران نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/25789.jpg قدرت,و,فشار,در,دیپلماسی,معنا,ندارد Icana

ابراهیم نکو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره مذاکرات ایران و 1+ 5 که هفته آینده در قزاقستان برگزار می‌شود، گفت: ایران هرگز تسلیم زور و فشار 1+5 نخواهد شد ولی اگر غرب از مواضع نامشروع خود علیه ملت ایران کوتاه بیاید و حق و حقوق مردم ایران را به رسمیت بشناسد، ایران حاضر به مذاکره ادامه است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی افزود: قدرت و فشار در دیپلماسی معنا ندارد و ایران نیز تسلیم شدن و زیر بار زور بیگانگان رفتن را از لغت‌نامه‌های خود حذف کرده ولی اگر در این مذاکرات، نشانه‌هایی مبنی بر تفاهم و تعامل دیده شود، تهران استقبال خواهد کرد و به دنبال حل چالشی که آنها به وجود آورده‌اند، خواهد بود.

وی با اشاره به خطاهای غرب در مذاکره با ایران تصریح کرد: اگر غرب از مواضع نامشروع خود کوتاه بیاید و موضع ایران را بپذیرند، جمهوری اسلامی از برخی خطاهای آنها می‌گذرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه سیاست زور حریف ملت و مسئولان ایران نخواهد بود، ابراز امیدواری کرد در این جلسات نتایج مثبتی به دست آید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس توضیح داد: ایران در چارچوب NPTو قواعد شناخته شده بین‌المللی فعالیت می‌کند و هرگز به توقف بی‌جا و بی‌مورد دست نخواهد زد؛ زیرا مواضع جمهوری اسلامی صلح‌آمیز است و احساس خطری متوجه کشورهای دیگر نمی‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet