انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/05 09:42:39
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا:

بودجه‌های دولت دهم کپی‌برداری از یکدیگر است

عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس‌با تاکید بر این که بودجه های دولت دهم از اساس با یکدیگر تفاوتی نداشت وتنها جای ردیف ها تغییر می کرد، گفت: دولت در سال آخر کاری خود باید بودجه را به موقع ارائه می کرد اما حتی به تاخیرهای سال های گذشته نیز اکتفا نکرده و در تاخیرهای خود رکورد جدیدی را ثبت کرد.
بودجه‌های دولت دهم کپی‌برداری از یکدیگر است عضو کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس‌با تاکید بر این که بودجه های دولت دهم از اساس با یکدیگر تفاوتی نداشت وتنها جای ردیف ها تغییر می کرد، گفت: دولت در سال آخر کاری خود باید بودجه را به موقع ارائه می کرد اما حتی به تاخیرهای سال های گذشته نیز اکتفا نکرده و در تاخیرهای خود رکورد جدیدی را ثبت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg بودجه‌های,دولت,دهم,کپی‌برداری,از,یکدیگر,است Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه برای مجلس جای تعجب دارد چرا که از اساس بودجه های دولت دهم با یکدیگر تفاوتی نداشته است و تنها ردیف ها و ارقام عوض می شود.

نماینده مردم آمل و لاریجانی در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: هر سال پیش از ارائه لایحه بودجه دوستان ما در دولت مدعی می شوند که لایحه بودجه به صورت عملیاتی تنظیم شده است، در حالی که زمانی که بودجه به مجلس می رسد می بینیم که بودجه ارسالی هیچ نشانی از بودجه عملیاتی نداشته است.

یوسفیان ملا هم چنین تصریح کرد: به این معنی که بودجه های دولت دهم از اساس با یکدیگر تفاوتی نداشت وتنها جای ردیف ها تغییر می کرد.

وی ادامه داد:در آیین نامه مجلس شورای اسلامی تایید شده است که زمانی که دولت با تاخیر لایحه بودجه سنواتی را به مجلس می فرستد باید همراه این لایحه بودجه، لایحه بودجه چنددوازدهم را نیز ارائه کند.

یوسفیان ملا در خصوص اظهارات دولت مبنی بر این که بودجه چنددوازدهم ارائه نمی شود، گفت:ارائه بودجه چنددوازدهم وظیفه دولت است.

عضو کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس یادآورشد: دولت در سال آخر کاری خود باید بودجه را به موقع ارائه می کرد اما حتی به تاخیرهای سال های گذشته نیز اکتفا نکرد و در تاخیرهای خود رکورد جدیدی را ثبت کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet