شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/05 10:15:48
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا:

نامه‌ای درباره تقدیم لایحه بودجه به مجلس نرسیده است

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بهتر است دولت با مجلس هماهنگی لازم برای ارائه لایحه بودجه را صورت دهد، اعلام کرد: تا کنون نامه‌ای مبنی بر تقدیم لایحه بودجه به هیئت رئیسه مجلس نرسیده است.
نامه‌ای درباره تقدیم لایحه بودجه به مجلس نرسیده است عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه بهتر است دولت با مجلس هماهنگی لازم برای ارائه لایحه بودجه را صورت دهد، اعلام کرد: تا کنون نامه‌ای مبنی بر تقدیم لایحه بودجه به هیئت رئیسه مجلس نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7768.jpg نامه‌ای,درباره,تقدیم,لایحه,بودجه,به,مجلس,نرسیده,است Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: تا این لحظه هنوز اعلامی از سوی دولت برای تاریخ دقیق تحویل لایحه بودجه به هیئت رئیسه مجلس صورت نگرفته است.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر بر اساس آنچه در سایت‌های خبری منتشر شده، دولت قصد ارائه لایحه بودجه در روز یکشنبه را دارد، قاعدتا باید تاکنون از ناحیه دولت اطلاع‌رسانی می‌شد ولی تا کنون خبری نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت ارسال نامه دولت در خصوص لایحه بودجه تا پایان وقت اداری امروز، آیا این موضوع در دستور کار صحن علنی فردا قرار می‌گیرد، توضیح داد: بهتر است هماهنگی لازم برای ارائه لایحه بودجه صورت بگیرد و اگر در ساعت‌های آینده دولت اطلاع‌رسانی داشته باشد، دستور کار روز یکشنبه مجلس به این موضوع اختصاص خواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبر داد: برای تعیین وقت و دستور برنامه به جلسه هیئت رئیسه مجلس نیازی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet