هدر موبایل
1391/12/05 13:25:36
سرویس سیاسی
نکو:

ملت ایران پیشرفت خود را در وحدت می‌بیند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: دشمنان بدانند که مردم پیشرفت خود را تنها در وحدت می بینند.
ملت ایران پیشرفت خود را در وحدت می‌بیند عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: دشمنان بدانند که مردم پیشرفت خود را تنها در وحدت می بینند. https://cdn.icana.ir/d/019/20458.jpg ملت,ایران,پیشرفت,خود,را,در,وحدت,می‌بیند Icana

ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مقام ولایت در سخنان اخیر خود با بستن تمامی راه های اختلاف و فساد، به مسئولان پیام دادند که در راستای پیشرفت کشور گام بردارند.

نماینده مردم رباط کریم در مجلس شورای اسلامی به هشدار معظم له به مسئولان درباره جلوگیری از زمینه های عقب ماندگی و سوءاستفاده دشمنان از اختلافات داخلی اشاره کرد و افزود: پیام ایشان به مسئولان، خواست مردم در دوری از اختلافات بود که با وحدت می توان به پیشرفت های عظیم دست یافت.

وی با بیان اینکه اگر کسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب لبیک نگوید ازغافله عقب خواهد ماند تصریح کرد: ملت به پشتیبانی از رهبرشان تا آخرین نفس ایستاده است و مسئولان نیز باید در راستای دستورات رهبری حرکت کنند در غیر این صورت مردم هرگز آنها نخواهند بخشید.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه سخنان رهبرمعظم انقلاب، هشداری به بیگانگان و بدخواهان بود تصریح کرد: دشمنان بدانند که مردم پیشرفت خود را در وحدت می بینند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه سخنان مقام ولایت نویدی برای آینده بهتر بود تاکید کرد: پس از سخنان معظم له علاوه ایجاد امیدواری در داخل، برای پیشرفت به دشمنان هشدار داده شد که هرگز به فکر سودجویی در اختلافات جزئی نباشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet