هدر اصلی
1391/12/05 10:17:06
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدشریف حسینی با اشاره به انتخابات سال آینده:

بودجه سه دوازدهم برای دولت تعریف خواهد شد

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه کشور در سال آینده دو انتخابات را در پیش رو دارد، از تدوین بودجه سه دوازدهم برای دولت خبر داد.
بودجه سه دوازدهم برای دولت تعریف خواهد شد عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه کشور در سال آینده دو انتخابات را در پیش رو دارد، از تدوین بودجه سه دوازدهم برای دولت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/34266.jpg بودجه,سه,دوازدهم,برای,دولت,تعریف,خواهد,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید شریف حسینی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس درباره تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت: قانون مصوب وجود دارد که دولت تا 15 آذر ماه باید بودجه را تحویل دهد ولی هیئت رئیسه مجلس پس از پایان مدت قانونی دولت برای تقدیم لایحه بودجه، نامه‌ای به دولت نوشت و برای بررسی و کارشناسی بر لایحه اعلام آمادگی کرد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: تدوین بودجه امسال دو شاخصه خاص داشت؛ یکی بحث ارزی و موضوع نفت و دیگر اینکه دولت با توجه به اینکه بودجه را به دولت بعدی تحویل می‌دهد، به کار تخصصی کامل‌تری نیاز داشت و به همین دلیل زمانش را بیشتر کرد تا در بودجه به یک جمع‌بندی و نتیجه بهتر برسد.
عضو کیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به زمان کوتاه مجلس برای رسیدگی به لایحه بودجه بیان کرد: با توجه به زمان کمی که مجلس در این خصوص دارد، بودجه چند دوازدهم برای دولت تعریف خواهد شد و از آنجا که در سال آینده موضوع انتخابات و شرایط کشور در این ایام مهم است،‌ احتمالا بودجه سه دوازدهم مطرح می‌شود.
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه به اندازه زمان مورد نیاز مجلس برای تزریق بودجه سال آتی، بودجه چند دوازدهم تصویب می‌شود، ادامه داد: قانون در خصوص تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه سکوت دارد؛‌ باید یک اصلاحیه برای آن تعریف شود که اگر در زمان مقرر لایحه بودجه از سوی دولت ارائه نشد، جه تدبیری اندیشیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet