هدر موبایل
1391/12/05 10:25:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

امارات به جای حل فقدان مشروعیت مردمی،اسلحه می‌خرد

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به خرید بیش از یک میلیارد دلار تسلیحات از سوی کشور امارات متحده،گفت‌: امارات به جای جبران فقدان مشروعیت مردمی اسلحه می‌خرد.
امارات به جای حل فقدان مشروعیت مردمی،اسلحه می‌خرد عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به خرید بیش از یک میلیارد دلار تسلیحات از سوی کشور امارات متحده،گفت‌: امارات به جای جبران فقدان مشروعیت مردمی اسلحه می‌خرد. https://cdn.icana.ir/d/019/35105.jpg امارات,به,جای,حل,فقدان,مشروعیت,مردمی،اسلحه,می‌خرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛قاسم جعفری عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به خرید بیش از یک میلیارد دلار تسلیحات از سوی کشور امارات متحده،به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ،گفت:کشورهای حوزه خلیج فارس درآمد‌های نفتی خود را صرف امور نظامی و تسلیحاتی می‌کنند که در بلند مدت هیچ کارایی برای آنها ندارد و فقط دلارهایی را  که کشورهای غربی صرف خرید نفت از این کشورها کرده اند را به چرخه اقتصادی خود آن کشورها بازمی‌گردانند.
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این گونه اقدامات اوج بلاهت و سفاهت پادشاهان رژیم‌های عربی را نشان می‌دهد چرا که این گونه قرار دادهای نظامی تماماً برای غربی‌ها واجد منفعت است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: غربی‌ها یکبار با فروش تسلیحات درآمد‌زایی می‌کنند، بار دیگر با اعزام مستشار برای آموزش استفاده از این تسلیحات، سومین بار برای تعمیرات و تعویض قطعات و نهایتاً هم حق ماموریت برای کار در شرایط سخت، از این رو کشورهای عربی با خرید این نوع تسلیحات هیچ سودی از آن خود نمی‌کنند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه سران رژیم‌های عربی مرتجع همچون عربستان، بحرین، امارات و قطر از مشروعیت و محبوبیت مردمی برخوردار نیستند، گفت: سران رژیم‌های مرتجع عربی برای حل بحران مشروعیت و محبوبیت به خرید تسلحات روی آورده اند ولی غافل از این امر هستند که اگر کل کشورشان را نیز انبار باروت کنند باز هم فایده‌ای برای رژیم‌های غیر مردمی آنها ندارد.
سخنگوی نیروهای مسلح امارات متحده عربی گفت که کشورش قرارداد‌های خرید اسلحه به ارزش یک میلیارد و ۴۲ میلیون دلار  امضا کرده است./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet