هدر موبایل
1391/12/05 10:54:44
سرویس اقتصادی
حسن نژاد با تاکید برارائه لایحه سه دوازدهمی از سوی دولت:

تاخیر در ارائه بودجه 92، رکورد بی‌قانونی های دولت را شکست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت در تاخیر در ارائه بودجه هر سال رکورد می زد، با تاکید براینکه دولت باید لایحه بودجه سه دوازدهم ارائه کند گفت: تاخیر در ارائه بودجه ۹۲ ، رکورد بی قانونی های دولت را شکست.
تاخیر در ارائه بودجه 92، رکورد بی‌قانونی های دولت را شکست عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت در تاخیر در ارائه بودجه هر سال رکورد می زد، با تاکید براینکه دولت باید لایحه بودجه سه دوازدهم ارائه کند گفت: تاخیر در ارائه بودجه 92 ، رکورد بی قانونی های دولت را شکست. https://cdn.icana.ir/d/019/30757.jpg تاخیر,در,ارائه,بودجه,92،,رکورد,بی‌قانونی,های,دولت,را,شکست Icana

محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: انتظار می رفت حداقل دولت در سال پایانی کار خود ،بودجه را به موقع به مجلس ارائه می کرد که متاسفانه این مهم محقق نشد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تاکید کرد: با توجه به تاخیری که دولت در ارائه لایحه بودجه داشته است، باید هرماه لایحه بودجه سال 92،لایحه بودجه چنددوازدهم نیز به مجلس ارائه شود.

حسن نژاد با اشاره به مشکلات ناشی از تاخیر در ارائه لایحه بودجه تاکید کرد:تاخیر دولت در سال جاری به اندازه ای زیاد بوده است که دیگر دو دوزادهم نیز کافی و مناسب به نظر نمی رسد و دولت باید لایحه بودجه سه دوازدهم ارائه کند چرا که  برای بررسی بودجه حداقل 45 روز کاری زمان لازم است.

حسن نژاد در خصوص نگرانی ها پیرامون استفاده انتخاباتی دولت از لایحه چنددوازدهم و یا تنخواه تاکید کرد:در هر صورت دولت اگر بخواهد از بودجه کشور استفاده انتخاباتی کند از تنخواه و یا لایحه چنددوازدهم این کار را انجام می دهد و تفاوتی بین دو مقوله برای امکان استفاده بیشتر توسط دولت نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر لزوم دقت نهادهای نظارتی تصریح کرد:رسیدگی به بودجه سال 92 نباید مانع از این شود که مجلس به نحوه هزینه کرد دولت در ابتدای سال آتی نظارت جدی نداشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet