هدر موبایل
1391/12/05 10:37:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی کوچی:

توقف واگذاری ها به بخش خصوصی به اقتصاد ثبات نمی دهد

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت اجرای اصل ۴۴ گفت:توقف واگذاری امور به بخش خصوصی در قالب اصل ۴۴ قانون اساسی نمی تواند موجب ایجاد ثبات در اقتصاد شود بلکه باید واگذاری ها با کار کارشناسی انجام شود تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.
توقف واگذاری ها به بخش خصوصی به اقتصاد ثبات نمی دهد نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر ضرورت اجرای اصل 44 گفت:توقف واگذاری امور به بخش خصوصی در قالب اصل 44 قانون اساسی نمی تواند موجب ایجاد ثبات در اقتصاد شود بلکه باید واگذاری ها با کار کارشناسی انجام شود تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/391.jpg توقف,واگذاری,ها,به,بخش,خصوصی,به,اقتصاد,ثبات,نمی,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدرضا رضایی کوچی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت: اصل 44 یک قانون درست و منطقی برای کشور است که باید اجرا شود و نباید اصل 44 قانون اساسی را زیر سوال برد.

نایب رئیس اول کمیسیون عمران مجلس در ادامه افزود: اگر به اصل 44 قانون اساسی اعتقاد داریم باید با مکانیزم صحیح آن را اجرا کنیم و باید واگذاری امور به بخش خصوصی بر یک مبنای تعریف شده و قانونی باشد تا هیچ اشکالی در این زمینه پیش نیاید.

نماینده مردم جهرم درمجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصل 44 باید اجرا شود، تصریح کرد: توقف واگذاری امور به بخش خصوصی در قالب اصل 44 قانون اساسی نمی تواند موجب ایجاد ثبات در اقتصاد شود بلکه باید واگذاری ها با کار کارشناسی انجام شود تا بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.

وی تاکید کرد: این نظریه که به دلیل نبود ثبات و آرامش اقتصادی باید واگذاری ها به بخش خصوصی در قالب اصل 44 قانون اساسی متوقف شود، خود یک نوع بی ثباتی را در اقتصاد به وجود می آورد.

رضایی کوچی با بیان اینکه واگذاری ها به بخش خصوصی باید منطقی باشد، اظهار داشت: متاسفانه در برخی از واگذاری ها حاشیه ها و بده بستان هایی وجود دارد که باید با انجام نظارت کامل از این قبیل واگذاری ها جلوگیری شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه واگذاری ها باید با قیمت روز و مشخص انجام شود، گفت: باید به جای متوقف کردن اجرای اصل 44 در اصل واگذاری ها نظارت و کنترل انجام شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet