خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/05 11:35:05
سرویس سیاسی
حقیقت‌پور خبرداد:

دیدار کمیته رسیدگی به حادثه قم با وزیر اطلاعات

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اعضای کمیته پیگیری حادثه قم فردا با وزیر اطلاعات دیدارمی‌کنند، افزود: در بررسی این حادثه، ۱۷ نفر احضار و از آنها بازجویی شد.
دیدار کمیته رسیدگی به حادثه قم با وزیر اطلاعات نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اعضای کمیته پیگیری حادثه قم فردا با وزیر اطلاعات دیدارمی‌کنند، افزود: در بررسی این حادثه، 17 نفر احضار و از آنها بازجویی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3540.jpg دیدار,کمیته,رسیدگی,به,حادثه,قم,با,وزیر,اطلاعات Icana

منصور حقیقت پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به موضوع حادثه 22 بهمن شهر قم، گفت: اعضای کمیته برای بررسی این موضوع پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند و در این زمینه همکاری‌های خوبی با دستگاه‌های مربوط انجام گرفته است.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، در تشریح همکاری‌ها با سایر دستگاه‌ها در پیگیری حادثه 22 بهمن قم، افزود: در این زمینه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی، قوه‌قضائیه، شاهدان و مجریان راهپیمایی روز 22 بهمن قم دیدارهایی داشته‌ایم که این ملاقات‌ها همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اعضای این کمیته امروز ( شنبه 5 اسفند ماه) با مسئولان اطلاعاتی استان تهران جلسه‌ای دارند، تصریح کرد: اعضای این کمیته فردا (یکشنبه) با حیدر مصلحی وزیر اطلاعات درباره بررسی این موضوع دیدار می‌کنند.

دوشنبه، دیدار کمیته رسیدگی به حادثه‌قم با مراجع و رئیس دادگاه ویژه روحانیت

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه اعضای کارگروه روز دوشنبه این هفته در خدمت مراجع عظام در شهر مقدس قم خواهند بود، تاکید کرد: اعضای کمیته در این روز با آیت‌الله مصباح یزدی و رئیس دادگاه ویژه روحانیت هم دیدار می‌کنند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، درباره تعداد بازداشت‌شدگان حادثه روز 22 بهمن قم، ادامه داد: در بررسی این حادثه در مجموع 17 نفر احضار شده و مورد بازجویی قرار گرفته‌اند که تعدادی به قید ضمانت آزاد شده‌اند و ممکن است چند نفر هنوز در بازداشت باشند.

کمیته‌ای متشکل از جواد جهانگیرزاده، منصور حقیقت پور، سیدحسین نقوی حسینی و مهدی دواتگری مسئول پیگیری حادثه اخلالگری در مراسم 22 بهمن قم شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet