انتخابات ریاست جمهوری
1391/12/07 12:12:21
سرویس اقتصادی
جلیلی:

بی انضباطی های دولت در ارائه دیرهنگام بودجه هزینه زیادی به کشور تحمیل می‌کند

عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که ارائه لایحه چند دوازدهم کمترین جبرانی است که دولت برای تاخیر بودجه ۹۲ می تواند انجام دهد، تاکید کرد:متاسفانه در سال های اخیر تاخیر در ارائه لایحه بودجه عامل بی انضباطی مالی بوده است که این وضعیت هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرده است.
بی انضباطی های دولت در ارائه دیرهنگام بودجه هزینه زیادی به کشور تحمیل می‌کند عضو کمیسیون برنامه ،بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که ارائه لایحه چند دوازدهم کمترین جبرانی است که دولت برای تاخیر بودجه 92 می تواند انجام دهد، تاکید کرد:متاسفانه در سال های اخیر تاخیر در ارائه لایحه بودجه عامل بی انضباطی مالی بوده است که این وضعیت هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/21759.jpg بی,انضباطی,های,دولت,در,ارائه,دیرهنگام,بودجه,هزینه,زیادی,به,کشور,تحمیل,می‌کند Icana

اسماعیل جلیلی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:با توجه به تاخیری که دولت در ارائه لایحه بودجه داشته است، بدون شک بررسی بودجه به سال آینده می کشد و باید همراه لایحه بودجه سنواتی، لایحه چنددوازدهم نیز ارائه شود.

نماینده مردم مسجد سلیمان، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:دولت نمی‌تواند 2 ماه ابتدایی سال آینده را با بی برنامگی سپری کند از همین رو مجلس تلاش می کند تا 2 ماه سال آینده را دولت با بودجه چند دوازدهم مدیریت کند.

جلیلی هم چنین تصریح کرد:متاسفانه در سال های اخیر تاخیر در ارائه لایحه بودجه عامل بی انضباطی مالی بوده است که این وضعیت هزینه های زیادی را به کشور تحمیل کرده است.

وی ادامه داد:ارائه لایحه بودجه چنددوازدهم کم ترین اقدامی است که دولت برای جبران کوتاهی خود در ارائه لایحه بودجه آن را انجام دهد.

جلیلی تاکید کرد: فرصت زیادی برای بررسی بودجه نداریم و در آخرین ماه سال 91 هستیم و سال آینده هم انتخابات در پیش داریم؛ لذا دولت باید هر چه زودتر لایحه بودجه ۹۲را ارائه دهد تا ین موضوع زودتر سامان پیدا کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: بودجه سندی است که نحوه اداره کشور را تعیین می کند و تاخیر در ارائه آن با هیچ توجیهی قابل قبول نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet