هدر موبایل
1391/12/05 14:25:00
سرویس بین الملل
افتخاری:

حمله به حزب‌الله هویت اصلی معارضان سوری را نشان می‌دهد

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مورد هدف قرار گرفتن مواضع حزب‌الله لبنان از سوی تروریست‌های سوری، گفت: معارضان سوریه قصد دارند تا با تخریب عقبه جبهه مقاومت به راحتی این جبهه را از درون پوک کرده و از این روزنه امنیت خود را تضمین کنند.
حمله به حزب‌الله هویت اصلی معارضان سوری را نشان می‌دهد عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مورد هدف قرار گرفتن مواضع حزب‌الله لبنان از سوی تروریست‌های سوری، گفت: معارضان سوریه قصد دارند تا با تخریب عقبه جبهه مقاومت به راحتی این جبهه را از درون پوک کرده و از این روزنه امنیت خود را تضمین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/30264.jpg حمله,به,حزب‌الله,هویت,اصلی,معارضان,سوری,را,نشان,می‌دهد Icana

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزرای خانه ملت، حمله به مواضع حزب‌الله لبنان از سوی معارضان دولت سوریه را محکوم کرد وتوضیح داد:‌ گروه‌های معارض با دولت بشار اسد از جمله سلفی‌هایی هستند که همواره سنگ اسلام و مسلمانان را به سینه زده و خود را حامی دین حنیف اسلام می‌دانند در صورتی که اعمال و رفتار وحشیانه‌ آنها هیچ ربط و نسبتی با اسلام ندارد.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معارضان سوری از سوی اعراب مرتجع  منطقه مورد حمایت قرار می‌گیرند، تصریح کرد: عربستان و قطر با دلارهای نفتی خود به آتش درگیری‌ها در سوریه دامن زدند و از تروریست‌هایی حمایت کردند که به راحتی حتی کودکان صغیر را نیز اعدام می‌کردند و زنان را مورد حتک حرمت قرار می‌دادند.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، افزود: معاذ‌الخطیب، رهبر ائتلاف مخالفان اسد چندی پیش اعلام کرد که این ائتلاف هیچ مشکلی با رژیم صهیونیستی ندارد و این کشور را مورد شناسایی قرار می‌دهد از این رو با این اقدام هم رایی و هم راستا بودن این نیروها با این رژیم اشغالگر قدس آشکار می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه سوریه و حزب‌الله لبنان در خط مقدم جبهه مقاومت قرار دارند، گفت: معارضان سوریه قصد دارند تا با تخریب عقبه جبهه مقاومت به راحتی این جبهه را از درون پوک کرده و از این روزنه امنیت خود را تضمین کنند.

گروه‌های شبه نظامی مسلح در سوریه می‌گویند از ۲۱ فوریه (۳ اسفند) حمله به مواضع جنبش مقاومت حزب‌الله در کشور همسایه لبنان را آغاز کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet