هدر موبایل
1391/12/05 12:30:34
سرویس سیاسی
سوری:

رزمایش پیامبر اعظم 8 به ارتقا و بهبود امنیت مرزی کمک می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، رزمایش‌ پیامبر اعظم ۸ را نمایشگاهی از دستاور‌دهای تسلیحاتی و رزمی ایران خواند و گفت: این رزمایش به ارتقا و بهبود امنیت مرزی کمک می‌کند.
رزمایش پیامبر اعظم 8 به ارتقا و بهبود امنیت مرزی کمک می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، رزمایش‌ پیامبر اعظم 8 را نمایشگاهی از دستاور‌دهای تسلیحاتی و رزمی ایران خواند و گفت: این رزمایش به ارتقا و بهبود امنیت مرزی کمک می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/24109.jpg رزمایش,پیامبر,اعظم,8,به,ارتقا,و,بهبود,امنیت,مرزی,کمک,می‌کند Icana

حجت‌الله سوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، با برجسته خواندن برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۸ در جنوب شرق کشور، تصریح کرد: رزمایش‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نمایشگاهی از دستاور‌دهای تسلیحاتی و رزمی ایران است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی، افزود: پیام رزمایش‌های جمهوری اسلامی ایران به دشمنان ملت این است که فکر تهاجم و تعرض به خاک ایران را از ذهن بیرون کنند چرا که در غیر این صورت با واکنش صریح و قاطع نیروهای مسلح ایران مواجه خواهند شد.

وی ماهیت رزمایش‌های نظامی جمهوری اسلامی ایران را بازدارنده و تدافعی خواند و گفت: ایران بر اساس اصول قانون اساسی و بر مبنای قوانین اسلامی، تهاجم و حمله نظامی به دیگر کشور‌ها را محکوم می‌کند و بر این اساس فعالیت‌های نظامی تهران دفاعی و پدافندی است.

سوری، یادآور شد: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در برگزاری رزمایش‌های نظامی جلوه پیدا می‌کند و برگزاری این رزمایش در جنوب شرق کشور می‌تواند در ارتقا و بهبود امنیت مرزی و منطقه‌ای کمک بسیاری کند و توطئه‌های دشمنان نظام و ملت را خنثی کند.

نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه در رزمایش‌های نیرو‌های مسلح نوآوری‌های ابزاری و تسلیحاتی به نمایش گذاشته می‌شود، گفت: نمایش این دستاور‌د‌ها هم به مردم و هم نیرو‌های مسلح روحیه می‌دهد که نتایج تلاش‌های نیروهای نظامی و رزمی کشور را به معرض دید همگان می‌گذارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، افزود: بر این اساس لازم است تا رزمایش‌های نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به صورت متداوم و منظم برگزار شود تا آمادگی و اقتدار نیروهای رزمی و نظامی یادآوری شود.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۸ در جنوب شرق کشور خبر داد و گفت: مرحله عملیاتی رزمایش از شنبه ۵ اسفند آغاز شده و تا پایان روز دوشنبه ۷ اسفند به طول می انجامد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet