هدر موبایل
1391/12/06 10:35:45
سرویس اجتماعی
قائیدرحمت تاکید کرد:

کاهش عرضه، بهترین راه مبارزه با مواد مخدر

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با هشدار نسبت به گسترش استفاده از مواد مخدر صنعتی در کشور، گفت: کنترل و کاهش عرضه بهترین راه برای مبارزه با مواد مخدر صنعتی است.
کاهش عرضه، بهترین راه مبارزه با مواد مخدر عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس، با هشدار نسبت به گسترش استفاده از مواد مخدر صنعتی در کشور، گفت: کنترل و کاهش عرضه بهترین راه برای مبارزه با مواد مخدر صنعتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/26988.jpg کاهش,عرضه،,بهترین,راه,مبارزه,با,مواد,مخدر Icana

عباس قائیدرحمت در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با هشدار نسبت به افزایش مصرف مواد مخدر صنعتی در کشور، افزود: در سال‌های اخیر شاهد روند رو به گسترش گرایش معتادان از مواد مخدر سنتی به مواد مخدر صنعتی نظیر کراک و شیشه هستیم که این مسئله عوارض جدی را برای نسل‌های آینده به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر عوارض خطرناک مصرف مواد مخدر صنعتی، تصریح کرد: به دلیل ماهیت شکلی این گروه از مواد مخدر، جابجایی و انتقال آن نیز برای افراد راحت‌تر بوده و به همین دلیل امروزه گرایش معتادان به این نوع از مواد بیشتر شده است.

وی افزود: مصرف مواد مخدر سنتی نیاز به محل ویژه و وسائل خاصی دارد، در حالی که مواد مخدر صنعتی نظیر شیشه را به آسانی می توان در اکثر مکان‌ها و مخفی کردن در جیب مصرف کرد.

قائید رحمت تصریح کرد: امروزه مواد مخدر صنعتی در اشکال مختلف درجامعه وجود دارد که باید نسل جوان را نسبت به خطرات مصرف آن آگاه کرد.

وی ادامه داد:  در شرایط کنونی به راحتی افراد می‌توانند، نسبت به تهیه مواد مخدر از سوداگران مرگ اقدام کنند زیرا از زمانی که یک فرد برای تهیه مواد مخدر اراده می‌کند تا زمانی که بتواند آن را  تهیه کند، زمان کوتاهی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تشریح کرد: پشت پرده سوداگری مواد مخدر مافیایی وجود دارد که یارانه‌های ویژه‌ای را برای گسترش مواد مخدر از ابرقدرت‌ها دریافت می‌کند و امروزه ترویج اعتیاد در جامعه ایرانی یکی از حربه‌های جدی دشمن برای از پای درآوردن نظام جمهوری اسلامی شده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر هوشیاری مردم در برابر توطئه‌های دشمنان جمهوری اسلامی، یادآور شد: مردم و مسئولان باید همگام با یکدیگر در جهت ریشه‌کنی اعتیاد از جامعه گام‌های محکم و استواری بردارند و همسو با یکدیگر از یکسو عرضه و از سوی دیگر تقاضای مواد مخدر در کشور را کاهش دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet