خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/12/05 12:10:25
سرویس سیاسی
جهانگیرزاده:

دولت باید تا هفته آینده وزیر پیشنهادی بهداشت را معرفی کند

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت باید تا هفته آینده وزیر بهداشت را معرفی کند، تصریح کرد: پس از هفته اول فروردین سال آینده، سرپرستی طریقت منفرد بر وزارت بهداشت غیرقانونی خواهد شد.
دولت باید تا هفته آینده وزیر پیشنهادی بهداشت را معرفی کند عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت باید تا هفته آینده وزیر بهداشت را معرفی کند، تصریح کرد: پس از هفته اول فروردین سال آینده، سرپرستی طریقت منفرد بر وزارت بهداشت غیرقانونی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20771.jpg دولت,باید,تا,هفته,آینده,وزیر,پیشنهادی,بهداشت,را,معرفی,کند Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره پایان مهلت قانونی سرپرستی طریقت منفرد بر وزارت بهداشت و درمان از 7 فروردین سال آینده، گفت: بر اساس قانون فرصت سرپرستی یک وزارتخانه، حداکثر سه ماه است و بعد از آن، سرپرستی افراد تعیین شده غیرقانونی خواهد بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دولت باید این ملاحظات را داشته باشد، افزود: با توجه به اینکه مجلس در هفته اول سال آینده جلسه نخواهد داشت و احتمال دارد دو هفته آخر امسال نیز به بررسی بودجه اختصاص پیدا کند، دولت باید تا هفته آینده تکلیف وزارت بهداشت و درمان را مشخص کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: بر اساس قانون اساسی، پس از هفته اول فروردین سال آینده، سرپرستی طریقت منفرد بر وزارت بهداشت غیرقانونی خواهد شد و رییس جمهور باید در فکر معرفی وزیر پیشنهادی خود برای اخذ رأی اعتماد به مجلس باشد.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه دولت نباید کار خلاف قانونی انجام دهد،‌ ادامه داد: وظیفه دولت توجه به قانون است و باید سریعا تدبیر کند زیرا در غیر این صورت دچار مشکل خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به اینکه اکنون سه وزارتخانه با سرپرست اداره می‌شوند، گفت: داشتن وزرای ثابت به نفع دولت است ولی ظاهرا رویه احمدی‌نژاد این‌گونه است که وزارتخانه‌ها را با سرپرست اداره کند.

7 دی، رییس جمهور در حکمی ضمن برکناری مرضیه وحید دستجردی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،‌ محمد حسن طریقت منفرد را به عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet