شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/12/06 11:22:11
سرویس اقتصادی
یوسفیان‌ملا با اشاره به مهار گرانی موجود در بازار با نصب برچسب قیمت تاکید کرد:

ماهیگیری سود‌جویان از آب‌گل‌آلود بازار در شب عید

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این مطلب که احتکار کالا‌ها و عرضه آن در مواقع کمبود ها به بازار زمینه رشد قیمت‌ها و سود‌بردن بیشتر محتکران را فراهم می‌کند تصریح کرد: ماهیگیری سود‌جویان از آب‌گل‌آلود بازار در چند ماه اخیر و شب عید زندگی را بر مردم دشوار کرده است.
ماهیگیری سود‌جویان از آب‌گل‌آلود بازار در شب عید عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان این مطلب که احتکار کالا‌ها و عرضه آن در مواقع کمبود ها به بازار زمینه رشد قیمت‌ها و سود‌بردن بیشتر محتکران را فراهم می‌کند تصریح کرد: ماهیگیری سود‌جویان از آب‌گل‌آلود بازار در چند ماه اخیر و شب عید زندگی را بر مردم دشوار کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/18709.jpg ماهیگیری,سود‌جویان,از,آب‌گل‌آلود,بازار,در,شب,عید Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه وقتی بازار رها شود و نظارتی وجود نداشته باشد حضور دلالان و سودجویان دور ازانتظارنیست گفت: سودجویان بازار عاملان اصلی گرانی ها و تورم موجود هستند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی‌با تأکید بر اینکه نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها می تواند دست سود‌جویان را کوتاه‌ کند افزود: نبود نظارت کافی باعث شده است که نفع اصلی از بازار و تورم موجود را سودجویان ببرند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اینکه گرانی‌های اخیر کالا‌های ضروری شب عید را با مشکلات فراوان به دست مردم می‌رساند گفت: انتظار می‌رود مسئولان هر چه سریع‌تر با انجام وظایف نظارتی خود گرانی و تورم موجود در بازار را کنترل کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که احتکار کالا‌ها و عرضه آن در مواقع کمبود ها به بازار زمینه رشد قیمت‌ها و سود‌بردن بیشتر محتکران را فراهم می‌کند تصریح کرد: ماهیگیری سود‌جویان از آب‌گل‌آلود بازار در چند ماه اخیر زندگی را بر مردم دشوار کرده است.

نماینده مردم آمل و لاریجانی در مجلسبا اشاره به اینکه در چند ماه اخیر گرانی برخی کالا‌ها به همه چیز سرایت کرده است گفت: متأسفانه کمبود و ضعف نظارت‌ها عامل اصلی آشفتگی‌های اخیر بازار است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید قیمت کالاهای ضروری مردم را کنترل کرده و از افزایش قیمت بدون علت آن‌ها جلوگیری کنند افزود: زدن برچسب قیمت بر روی کالا‌ها و نظارت بر بازار راه‌کاری است که می‌تواند تورم را مهار کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: نصب برچسب قیمت بر روی کالا‌ها و تشدید کنترل‌ها از سوی مسئولان مربوط می‌تواند رشد قیمت‌ها را در بازار کنترل کرده و فشار مضاعف بر مردم را کاهش دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet