شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/05 12:43:12
سرویس سیاسی
بخشایش:

نصب سانتریفیوژهای جدید در نطنز، روند مذاکرات هسته‌ای را به نفع ایران می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پذیرش ایران هسته‌ای به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت: نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز معنای مثبتی داشته و بر سرنوشت مذاکرات تاثیر می‌گذارد.
نصب سانتریفیوژهای جدید در نطنز، روند مذاکرات هسته‌ای را به نفع ایران می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پذیرش ایران هسته‌ای به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی است، گفت: نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز معنای مثبتی داشته و بر سرنوشت مذاکرات تاثیر می‌گذارد. https://cdn.icana.ir/d/019/26962.jpg نصب,سانتریفیوژهای,جدید,در,نطنز،,روند,مذاکرات,هسته‌ای,را,به,نفع,ایران,می‌کند Icana

احمد بخشایش در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ادعای رژیم صهیونیستی و آمریکا بر تاثیر گذاری منفی نصب نسل جدید سانتریفیوژها در نطنز روی روند مذاکرات 1+5، گفت: همانطور که آمریکایی ها گفتند نصب نسل جدید سانتریفیوژها بر مذاکرات آتی تاثیر به سزایی خواهد داشت به نحوی که دست ایران در این مذاکرات برتر خواهد بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی مایل هستند بر مذاکرات هسته ای تاثیر منفی بگذارند ادامه داد: آنها قصد دارند با اعمال فشار و انواع تحریم ها بر جمهوری اسلامی ایران که فکر می کنند زندگی مردم را متلاطم می کند، ایران را در مذاکرات آتی تسلیم کنند.

وی تاکید کرد: ایران نیز در مقابل فشارهای سیاسی نظام سلطه، با راه انداختن سانتریفیوژهای نسل جدید فشار مضاعفی را بر غرب تحمیل می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم افزود: آنها باید ایران را به عنوان کشوری هسته ای بشناسند و در مورد مسائل دیگر مربوط به هسته ای بودن ایران صحبت کنند.

وی با بیان اینکه تاثیر بر مذاکرات از نظر آمریکا و رژیم صهیونیستی، تاثیر منفی و از نظر ایران، تاثیر مثبت است تصریح کرد: به غرب نشان خواهیم داد که با وجود تحریم ها، فعالیت هسته ای را پیش خواهیم برد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه پذیرش ایران هسته ای به نفع آمریکا است گفت: نصب نسل جدید سانتریفیوژها معنای مثبتی داشته و بر سرنوشت گفتگوها تاثیر خواهد گذاشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet