هدر موبایل
1391/12/07 09:11:00
سرویس اقتصادی
فتحی پور با اشاره به طرح‌ها و وعده‌های دولت در مورد ایجاداشتغال:

اشتغالزایی پیشکش؛ افراد شاغل را بیکار نکنید

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح‌ها، وعده‌ها و لوایح دولت برای ایجاد اشتغال در کشور گفت: در شرایط کنونی به جای دادن چنین وعده‌هایی باید از شاغلین کشور حمایت شود، چراکه اگر نمی‌توانیم شغلی در کشور ایجاد کنیم حداقل با حمایت از تولید و سرمایه داخلی، بیکاری افراد شاغل را نیز رقم نزنیم.
اشتغالزایی پیشکش؛ افراد شاغل را بیکار نکنید رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به طرح‌ها، وعده‌ها و لوایح دولت برای ایجاد اشتغال در کشور گفت: در شرایط کنونی به جای دادن چنین وعده‌هایی باید از شاغلین کشور حمایت شود، چراکه اگر نمی‌توانیم شغلی در کشور ایجاد کنیم حداقل با حمایت از تولید و سرمایه داخلی، بیکاری افراد شاغل را نیز رقم نزنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/27928.jpg اشتغالزایی,پیشکش؛,افراد,شاغل,را,بیکار,نکنید Icana

ارسلان فتحی پور در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح‌ها و وعده‌های دولت در مورد ایجاد اشتغال و از بین بردن بیکاری در کشور، گفت: دولت برای امور اشتغال و رفع بیکاری در کشور می‌تواند طرح‌ها و لوایح مورد نظر خود را به مجلس ارائه کند که این امر مختص زمان و مقطع خاصی نیست.

نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی با بیان این امر که هر گونه قدم مثبت در مورد اشتغال مورد قبول تمامی نمایندگان مجلس خواهد بود، افزود: یکی از دغدغه‌های امروز رهبر معظم انقلاب، نمایندگان مجلس و مردم، حمایت از تولید و بحث اشتغال بوده، لذا مجلس نیز در مورد رفع بیکاری در کشور دست دولت را بازگذاشته تا مشکل بیکاری که یکی از معضلات اساسی جامعه است برطرف شود.

وی با انتقاد از روند رو به رشد بیکاری در کشور اظهار داشت: روند رو به رشد بیکاری در کشور نگران کننده است، چراکه در حال حاضر تعطیلی بسیاری از کارخانجات کشور را شاهد هستیم که این امر بیکاری فزاینده‌ای را در کشور بوجود آورده است.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در پاسخ به این سوال که طرح‌ها و وعده‌های دولت تا چه اندازه توانسته جلوی بیکاری را گرفته و آیا این طرح‌ها تا به حال اجرایی شده‌اند، خاطر نشان کرد: در شرایط کنونی به جای دادن چنین وعده‌هایی باید از شاغلین کشور حمایت شود، چراکه اگر نمی‌توانیم شغلی در کشور ایجاد کنیم حداقل با حمایت از تولید و سرمایه داخلی، بیکاری افراد شاغل را نیز رقم نزنیم.

این در حالی است که دولت در ماه‌های پایانی خود قرار داشته، اما در عین حال خبر از مبارزه با بیکاری و خشکاندن ریشه آن در کشور می‌دهد و هر از چندگاهی با مطرح کردن طرح‌ها و لوایحی از کاهش بیکاری و افزایش اشتغال را در کشور سخن گفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet