هدر موبایل
1391/12/05 14:10:20
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فتح الله حسینی خبرداد:

تصرف زمین‌های کشاورزی کرمانشاه توسط یک باند

نماینده قصرشیرین مجلس گفت:برخی افراد در مورد زمین‌های کشاورزی قبل از انقلاب یکسری اسناد و مدارک آورده‌اند و در حال حاضر مشکلاتی در این رابطه برای مردم ایجاد شده است.
تصرف زمین‌های کشاورزی کرمانشاه توسط یک باند نماینده قصرشیرین مجلس گفت:برخی افراد در مورد زمین‌های کشاورزی قبل از انقلاب یکسری اسناد و مدارک آورده‌اند و در حال حاضر مشکلاتی در این رابطه برای مردم ایجاد شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/35311.jpg تصرف,زمین‌های,کشاورزی,کرمانشاه,توسط,یک,باند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی به فارس گفت:پیش ازاین مجلس شورای اسلامی مصوبه‌ای داشته که عده‌ای از افراد فرصت‌طلب از این مصوبه سوء استفاده کرده‌اند.
وی افزود: این افراد در مورد زمین‌های کشاورزی قبل از انقلاب یکسری اسناد و مدارک آورده‌اند و در حال حاضر مشکلاتی در این رابطه برای مردم ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه افراد مذکور خودشان را صاحب حق و حقوق می‌دانند، افزود: با این وضعیت ظاهرا مجلس هم این موضوع را بررسی می‌کند و احتمالا در این رابطه تجدیدنظری هم صورت بگیرد چرا که افراد فرصت طلب از مصوبه مجلس سوء‌استفاده می‌کنند.
حسینی گفت:اگر ما جلوی این افراد را نگیریم در منطقه سرپل‌ذهاب، اسلام‌آباد و منطقه کرمانشاه یک مشکل خطرناکی به وجود می‌آید، لذا هم دولت و هم مجلس باید در این خصوص تدابیری بیاندیشند.
نماینده مردم قصر شیرین اظهارداشت:این افراد یک باند قدرتمند هستند که باید جلوی آنها گرفته شود به طور مثال در یک دهستان اگر این افراد مقاصدشان را پیاده کنند تعداد زیادی از افراد دچار مشکل می‌شوند.
وی گفت:درحال حاضر اهالی حدود 70 روستای منطقه نامه‌ای را خطاب به مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و کمیسیون اصل 90 مجلس تدوین کرده‌اند بر همین اساس ما هم به عنوان نماینده مردم این موضوع را از طریق کمیسیون اصل 90 و رئیس مجلس پیگیری می‌کنیم./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet