هدر موبایل
1391/12/05 13:06:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جوکار:

برگزاری کنفرانس ضد تروریسم در عربستان رد گم‌کنی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:عربستان خود در ردیف متهمان بوده و برگزاری کنفرانسی با عنوان ضدتروریسم در این کشور معنی ندارد و رد گم‌کنی بیش نیست.
برگزاری کنفرانس ضد تروریسم در عربستان رد گم‌کنی است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:عربستان خود در ردیف متهمان بوده و برگزاری کنفرانسی با عنوان ضدتروریسم در این کشور معنی ندارد و رد گم‌کنی بیش نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/21201.jpg برگزاری,کنفرانس,ضد,تروریسم,در,عربستان,رد,گم‌کنی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛"محمد صالح جوکار" نماینده مردم یزد و صدوق با اشاره به برگزاری کنفرانس ضدتروریسم در عربستان به باشگاه خبرنگاران،‌گفت:عربستان صادرکننده تروریسم است و تمام مشکلات در عراق، سوریه و دیگر کشورها از تفکر سلفی‌گری و وهابیت ناشی می‌شود که این تفکر در عرصه بین‌المللی و منطقه‌ای خشونت‌آفرین شده است. 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: وهابیون هسته مرکزی گروه‌های تروریستی و تکفیری را تشکیل داده‌اند‌ و این گروها که جنایات بی‌شماری در سوریه مرتکب شده‌اند، از آبشخور عربستان تغذیه می‌شوند. 
وی ادامه داد: میزبانی عربستان بر کنفرانس ضدتروریسم نوعی رد گم‌کنی است چرا که کشورهای منطقه بیشترین ضربه را از تفکرات سلفی و وهابی خورده است و هدف از این کنفرانس جلوه دادن خود به عنوان حامیان حقوق بشر در مقابله با تروریسم است.  
 جوکار به حمایت آمریکا از ترورسیم تاکید کرده و اظهار داشت: تروریسمی که در عربستان شاهدیم با مساعدت و پشتیبانی آمریکا شکل گرفته و در کشورهای مختلف باعث بی‌نظمی و بی‌ثباتی شده است.  
نماینده مردم یزد و صدوق افزود: برای ریشه‌کن کردن تروریسم باید از قوانین اسلام ناب و واقعی تبعیت کرد چراکه این پدیده باعث کشته شدن مردم زیادی شده است.  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد:‌ عربستان خود در ردیف متهمان بوده و برگزاری کنفرانسی با عنوان ضدتروریسم در این کشور معنی ندارد. 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet