هدر موبایل
1391/12/05 14:31:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

اگر شرایط فراهم شود اصلاح‌طلبان به اجماع می‌رسند

نماینده مردم اردکان مجلس گفت:هر حزبی می‌تواند نامزد خودش را معرفی کند ولی اگر شرایط فراهم شود اصلاح‌طلبان به اجماع می‌رسند.
اگر شرایط فراهم شود اصلاح‌طلبان به اجماع می‌رسند نماینده مردم اردکان مجلس گفت:هر حزبی می‌تواند نامزد خودش را معرفی کند ولی اگر شرایط فراهم شود اصلاح‌طلبان به اجماع می‌رسند. https://cdn.icana.ir/d/019/32299.jpg اگر,شرایط,فراهم,شود,اصلاح‌طلبان,به,اجماع,می‌رسند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمد‌رضا تابش نماینده اصلاح‌طلب مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعدد کاندیداها در طیف اصلاحات برای انتخابات ریاست جمهوری آینده به فارس گفت: تعدد نامزد‌ها خیلی خوب است ولی اگر شرایط فراهم شود تا اصلاح‌طلبان در انتخابات شرکت کنند به اجماع می‌رسند.
وی افزود: البته بهتر است در این شرایط نگران اصولگرایان باشیم؛ در این شرایط باید نگران مشارکت مردم هم بود و باید توجه کرد که زمینه حضور مردم با حضور انواع سلایق و تعدد کاندیداها فراهم می‌شود.
تابش گفت:هر حزبی می‌تواند نامزد خودش را معرفی کند ولی اگر شرایط فراهم شود اصلاح‌طلبان به اجماع می‌رسند.
وی در پاسخ به این سوال که برخی اخبار از جلسات محفلی اصلاح‌طلبان و اظهارات آقای خاتمی منتشر می‌شود؛ آیا شما در جریان این اخبار هستید؟ اظهار داشت: در مورد تائید این سخنان باید از خود افراد پرسید، ولی در کل باید اجازه داده شود تا جلسات در منظر مردم برگزار شود.
این نماینده مجلس با بیان اینکه من سخنگوی خاتمی نیستم، اضافه کرد: اخبار مربوط به آقای خاتمی را باید از طریق دفترش جویا شوید.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet