شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 08:42:31
سرویس بین الملل
حسینی:

آمریکا محور تروریسم در منطقه خاورمیانه است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکا در قبال حوادث سوریه سیاستی دوگانه را در پیش گرفته است، گفت: آمریکا محور تروریسم در منطقه خاورمیانه است.
آمریکا محور تروریسم در منطقه خاورمیانه است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با تاکید بر اینکه آمریکا در قبال حوادث سوریه سیاستی دوگانه را در پیش گرفته است، گفت: آمریکا محور تروریسم در منطقه خاورمیانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/11581.jpg آمریکا,محور,تروریسم,در,منطقه,خاورمیانه,است Icana

سید ‌باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، ضمن اشاره به  اظهارات لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه مبنی بر اینکه آمریکا در قبال حوادث سوریه استانداردی دوگانه را دنبال می‌کند، توضیح داد:‌ وتوی بیانیه ضد تروریست‌های سوری از سوی آمریکا هیچ توجیهی در نزد افکار عمومی جهان ندارد و در واقع این اقدام برگی دیگر از سیاست‌های مغرضانه آمریکا در خاورمیانه است.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخالفان نظام اسد مصداق بارز تروریست هستند، تصریح‌ کرد: عملکرد تروریست‌های سوریه در دوسال اخیر که این کشور را دچار التهاب و آشوب کردند به نحوی بود که هر انسان صادقی تشخیص می‌دهد که این افراد مصادیق بارزی برای تعاریف  تروریسم هستند.

حسینی با اشاره به اینکه شعارهای آمریکایی‌ها با عملکردشان تعارض دارد، افزود: غرب و به خصوص آمریکا همواره از شعارهای رنگینی مثل حقوق بشر می‌کنند استفاده ابزاری می کنند ولی با حمایت همه جانبه‌ای که این دولت‌ها از تروریست‌های سوری کردند به راحتی می‌توان به اوج رفتار دوگانه آنها پی برد.

وی تروریست‌های سوریه را مجری سیاست‌های غرب دانست و توضیح داد: پشت پرده نا‌آرامی‌ها در سوریه غرب به رهبری آمریکا  است که با کمک تسلیحاتی اعراب مرتجع منطقه طی دو سال گذشته این کشور را اسیر خود کرده بود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، توضیح داد: ‌آمریکایی‌ها به مردم بحرین که برای حقوق خود قیام کرده‌اند برچسب تروریست بودن می‌زنند ولی حتی اجازه صدور یک بیانیه غیرالزام‌آور  ضد تروریست‌های سوریه را نمی‌دهند.

شورای امنیت به‌دلیل کارشکنی آمریکا در موضوع سوریه، در صدور بیانیه برای محکومیت حملات تروریستی روز پنج‌شنبه (21 فوریه) در دمشق، با شکست مواجه شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet