خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1391/12/05 15:16:01
سرویس اجتماعی
طاهری با تاکید بر بررسی موضوع ورود رایتل به مدارس در کمیسیون فرهنگی:

ورود رایتل به مدارس با اهداف آموزشی سازگار نیست

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، با تاکید بر اینکه ورود رایتل به مدارس با هداف آموزشی سازگار نبوده و نوعی تبلیغ برای مصرف بیشتر است، گفت: کمیسیون فرهنگی در نوبت ظهر روز دوشنبه(۷ اسفند)، ورود رایتل به مدارس را پیگیری خواهد کرد.
ورود رایتل به مدارس با اهداف آموزشی سازگار نیست سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، با تاکید بر اینکه ورود رایتل به مدارس با هداف آموزشی سازگار نبوده و نوعی تبلیغ برای مصرف بیشتر است، گفت: کمیسیون فرهنگی در نوبت ظهر روز دوشنبه(7 اسفند)، ورود رایتل به مدارس را پیگیری خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/19885.jpg ورود,رایتل,به,مدارس,با,اهداف,آموزشی,سازگار,نیست Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، درباره ورود رایتل به مدارس، افزود: کمیسیون فرهنگی درصدد است تا به طور کلی موضوع تصویری بودن سیم‌کارت‌های رایتل را بررسی کند به همین جهت قرار است تا در نوبت ظهر روز دوشنبه (7 اسفند)، با دعوت از مسئولان مربوطه این مهم را پیگیری کند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: به جهت آنکه کمیسیون فرهنگی به اصل مکالمه تصویری شبهاتی را وارد می‌داند بنابراین ابتدا این مهم را به صورت کلی بررسی می‌کنند سپس موضوع ورود رایتل به مدارس مورد بحث قرار می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه ورود رایتل به مدارس مطابق اهداف آموزشی نیست، تصریح کرد: در گذشته نیز موضوع ورود سیم‌کارت ایرانسل به مدارس رایج شده بود که بعد از کش و قوس فراوان به انجام نرسید؛ به نظر می‌رسد اصل این کار با برخی از اصول آموزشی منافات دارد.

طاهری، با بیان اینکه ورود رایتل به مدارس نوعی تبلیغ برای مصرف بیشتر است، افزود: ممکن است دانش‌آموزی علاقه‌ای برای داشتن تلفن همراه نداشته باشد در حالی که این اقدام، وی را وادار خواهد کرد تا از تلفن همراه استفاده کند.

وی، با غیر ضروری خواندن سرایت استفاده از تلفن همراه بین دانش‌آموزان، یادآور شد: امکان مکالمه تصویری برای مشترکان سیم‌کارت‌های رایتل، به عنوان اصلی‌ترین دغدغه کمیسسیون فرهنگی به شمار می‌رود که در نهایت ورود این سیم کارت به مدارس را هم در بر می‌گیرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ضمن یادآوری جلسه روز دوشنبه (7 اسفند) این کمیسیون، گفت: لازم به ذکر است این جلسه قرار است با حضور مسئولان وزارت ارتباطات، متولیان سیم‌کارت رایتل، نمایندگانی از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس به همراه اعضای این کمیسیون برگزار ‌شود./

پایان پیام   

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet