هدر موبایل
1391/12/06 10:16:10
سرویس اقتصادی
برومند‌داشقاپو با تاکید بر نبود کمبود پیاز در بازارمطرح کرد:

پیاز طعمه جدید دلالان در بازار

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه سود‌جویان عاملان اصلی آشفتگی‌های اخیر بازار هستند گفت: رسیدن قیمت پیاز به بیش از ۲۰۰۰ تومان نتیجه فعالیت سودجویان و محتکران بوده و کمبودی در بازار وجود ندارد.
پیاز طعمه جدید دلالان در بازار عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه سود‌جویان عاملان اصلی آشفتگی‌های اخیر بازار هستند گفت: رسیدن قیمت پیاز به بیش از 2000 تومان نتیجه فعالیت سودجویان و محتکران بوده و کمبودی در بازار وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/1675.jpg پیاز,طعمه,جدید,دلالان,در,بازار Icana

حبیب برومند‌داشقاپو در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه کمبودی در بازار وجود ندارد که عامل افزایش قیمت باشد گفت: کشور در تولید پیاز بیش از نیاز داخل عمل کرده پس نباید افزایش قیمت موجبات فشار بر مردم را فراهم کند.

نماینده مردم پارس‌آباد و پیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که سودجویان این بار دست به افزایش قیمت پیاز زده‌اند گفت: ضعف نظارت‌ها سودجویان و محتکران را در بازار به حال خود رها کرده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با تأکید بر اینکه سود‌جویان عاملان اصلی آشفتگی‌های اخیر بازار هستند گفت: رسیدن قیمت پیاز به بیش از 2000 تومان نتیجه فعالیت سودجویان و محتکران بوده و کمبودی در بازار وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه نوسان قیمت پیاز و افزایش بیش از حد آن نتیجه کمبود این محصول در بازار نیست تصریح کرد: هیچ‌گونه کمبودی در بازار برای محصول پیاز وجود ندارد که عامل گرانی پیاز باشد.

وی ادامه داد: سازمان تعزیرات حکومتی هر‌چه زودتر باید با اخلال‌گران و گران فروشان در بازار مقابله کرده و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری کند.

نماینده مردم پارس‌آباد و پیله‌سوار در مجلس با تأکید بر اینکه فعالیت سودجویان در بازار موجبات گرانی و تورم را فراهم می‌کند گفت: هر کالایی که دستخوش کار‌ها و فعالیت‌های سودجویان قرار بگیرد دچار افزایش قیمت نجومی خواهد شد.

برومند‌داشقاپو با بیان این مطلب که دولت باید هر‌چه زودتر به تنظیم بازار و مهار قیمت‌ها بپردازد افزود: افزایش قیمت یا در صورت کمبود کالایی صورت می‌گیرد یا جولان دلالان که در هر دو صورت ضعف نظارت و کنترل را می‌رساند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: دولت باید راه‌کاری برای ارائه به موقع محصولات به بازار داشته باشد تا علاوه بر کاهش قیمت‌ها زمینه رشد فعالیت سودجویان نیز گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet