هدر موبایل
1391/12/06 08:07:04
سرویس اقتصادی
پورابراهیمی داورانی با اشاره به عدم اجرای لایحه تحول نظام بانکی توسط دولت مطرح کرد:

ارائه پیش‌نویس طرح تحول نظام بانکی در سال آینده

عضو هیئت ریسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت لایحه پیشنهادی تحول نظام بانکی را ارائه کند ما بر روی پیشنهاد دولت نظرات خود را ارائه می کنیم، اما در غیر اینصورت قطعا ما سال آینده پیش نویس طرح تحول نظام بانکی را در قالب طرح ارائه خواهیم کرد.
ارائه پیش‌نویس طرح تحول نظام بانکی در سال آینده عضو هیئت ریسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر دولت لایحه پیشنهادی تحول نظام بانکی را ارائه کند ما بر روی پیشنهاد دولت نظرات خود را ارائه می کنیم، اما در غیر اینصورت قطعا ما سال آینده پیش نویس طرح تحول نظام بانکی را در قالب طرح ارائه خواهیم کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/22268.jpg ارائه,پیش‌نویس,طرح,تحول,نظام,بانکی,در,سال,آینده Icana

محمد رضا پورابراهیمی داورانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اینکه باید نگاه ویژه‌ای به بانکداری کشور شود، تصریح کرد: اما آن چیزی که مدنظر نمایندگان مجلس است پیشنهاد دولت در قالب محورهای هفت گانه طرح تحول اقتصادی خواهد بود که یکی از این محورها طرح تحول نظام بانکی است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما منتظرارائه لایحه تحول نظام بانکی توسط دولت هستیم  که البته دولت اعلام می کند اقداماتی برای این لایحه انجام داده است.

وی افزود: اما اگراستنباط ما این باشد که دولت بخواهد لایحه تحول نظام بانکی را با وقفه زمانی به مجلس ارائه کند بنابراین کمیسیون اقتصادی پیش نویس طرح تحول نظام بانکی را ارائه می کند.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: اگر دولت لایحه پیشنهادی تحول نظام بانکی را ارائه کند ما بر روی پیشنهاد دولت نظرات خود را ارائه می کنیم اما اگر این لایحه از سوی دولت ارائه نشود قطعا در مجلس این زمینه وجود دارد که نمایندگان پیشنهاد طرح تحول نظام بانکی را ارائه دهند و به عنوان یکی از محورهایی که می تواند نقشه تحولات بزرگ در توسعه اقتصادی کشور باشد را تحت عنوان طرح تحول نظام بانکی در دستور کار خود قرار دهد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس درباره زمان ارائه پیش نویس طرح تحول نظام بانکی توسط نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: اگر دولت طرح تحول نظام بانکی را که جزو محورهای هفت گانه طرح تحول اقتصادی است را در قالب لایحه به مجلس ارائه ندهد، قطعا ما سال آینده پیش نویس طرح تحول نظام بانکی را در قالب طرح ارائه خواهیم کرد./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet