ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/12/06 10:01:00
سرویس سیاسی
برومند داشقاپو:

اجرایی‌نشدن وعده‌ها، منجر به سئوال از وزیر کشور شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزیر کشور به وعده‌های خود عمل نکرده است، افزود: در هر صورت سوالم از نجار را در صحن علنی مطرح می‌کنم.
اجرایی‌نشدن وعده‌ها، منجر به سئوال از وزیر کشور شد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه وزیر کشور به وعده‌های خود عمل نکرده است، افزود: در هر صورت سوالم از نجار را در صحن علنی مطرح می‌کنم. https://cdn.icana.ir/d/019/20415.jpg اجرایی‌نشدن,وعده‌ها،,منجر,به,سئوال,از,وزیر,کشور,شد Icana

حبیب برومند داشقاپو در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سوال از مصطفی محمد نجار وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: عدم تعامل استاندار اردبیل و معاون سیاسی وی با نماینده مردم در مجلس دلیل سوال من از وزیر کشور است.

نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی، افزود: قول‌ها و وعده‌هایی که وزیر کشور داده بود و به آنها عمل نکرده، دلیل دیگری برای سوال است.

وی ادامه داد: در هر صورت سوالم از وزیر کشور را در صحن علنی مطرح می‌کنم چراکه وی سعی می‌کند تا با پاسخ‌های بدون عمل، نمایندگان را قانع کند.

برومند داشقاپو با بیان اینکه در استان اردبیل 11 فرمانداری وجود دارد، توضیح داد: از 11 فرمانداری استان اردبیل 9 فرماندار در این استان تغییر یافته‌اند اما 2 فرماندار در حوزه پارس آباد و بیله سوار با وجود نارضایتی مردم تنها به دلیل لجبازی با من تغییر پیدا نکرده‌اند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: استاندار استان اردبیل باید برای اداره بهتر حوزه انتخابیه و رفع مشکلات در شرایط اقتصادی کنونی با تغییر شخص فرماندار پارس آباد موافقت می‌کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: تغییر ندادن فرماندار حوزه انتخابیه پارس آباد در حالی است که وزیر کشور برای تغییر فرماندار قول‌هایی داده بود./

پاین پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet