شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 08:33:56
سرویس سیاسی
رجبی:

وزیر کشور پاسخگوی تغییرات ناگهانی فرمانداران استان گلستان باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اجرا نشدن قانون تقسیمات کشوری محور سوال از وزیر کشور است، افزود: در استان گلستان ۷ فرماندار از ۱۴ فرماندار در چند ماه اخیر به صورت ناگهانی تغییر پیدا کردند.
وزیر کشور پاسخگوی تغییرات ناگهانی فرمانداران استان گلستان باشد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه اجرا نشدن قانون تقسیمات کشوری محور سوال از وزیر کشور است، افزود: در استان گلستان 7 فرماندار از 14 فرماندار در چند ماه اخیر به صورت ناگهانی تغییر پیدا کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/16612.jpg وزیر,کشور,پاسخگوی,تغییرات,ناگهانی,فرمانداران,استان,گلستان,باشد Icana

عبدالکریم رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سوال از مصطفی محمد نجار وزیر کشور در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور، گفت: اجرا نشدن قانون تقسیمات کشوری در حوزه انتخابیه‌ام، دلیل سوال من از وزیر کشور است.

نماینده مردم مینو‌دشت، ترکمن، بندر گز و گمیشان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اجرا نشدن قانون تقسیمات کشوری، سوال دیگر نمایندگان مردم در مجلس بود، افزود: با وجود فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مدیریت‌ها در ماه‌های پایانی دولت دهم ثبات داشته باشد متاسفانه در سطح استان و شهرستان و مدیران استانی استان گلستان تغییرات گسترده‌ای انجام شده است.

وی با بیان اینکه عزل و نصب‌های استان گلستان دلیل دیگری برای سوال از وزیر کشور است، تصریح کرد: در استان گلستان 7 فرماندار از 14 فرماندار در چند ماه اخیر به صورت ناگهانی و غیرمنتظره و غیر بومی تغییر پیدا کرده‌اند که شائبه سیاسی و انتخاباتی بودن این تغییرات را تشدید می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس، تاکید کرد: فرماندارانی که در زمان حاضر در این استان به کار گرفته شده‌اند افرادی غیربومی هستند و هیچ تجربه کاری ندارند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم، توضیح داد: تغییرات مدیران در استان گلستان در حالی صورت می‌گیرد که در مدت کوتاه باقی‌مانده تا پایان دولت دهم افراد بی تجربه در دستگاه‌های اجرایی به کار گرفته می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet