روز مجلس
1391/12/06 09:56:42
سرویس صحن
علیپور خنکداری در تذکر آیین نامه‌ای

مشروح مذاکرات با دقت بیشتری نگارش شود

عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به استناد ماده ۲۴ آئین نامه داخلی مجلس با بیان اینکه مشروح مذاکرات صحن علنی باید با دقت بیشتری نگارش شود، گفت:اداره کل قوانین به وظایف خود با دقت بیشتری عمل کند.
مشروح مذاکرات با دقت بیشتری نگارش شود عضو کمیسیون عمران مجلس در تذکری به استناد ماده 24 آئین نامه داخلی مجلس با بیان اینکه مشروح مذاکرات صحن علنی باید با دقت بیشتری نگارش شود، گفت:اداره کل قوانین به وظایف خود با دقت بیشتری عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/23288.jpg مشروح,مذاکرات,با,دقت,بیشتری,نگارش,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیپور خنکداری در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید دقت بیشتری در نگارش  مشروح مذاکراتی که در صحن علنی مجلس صورت بگیرد شود، گفت: من تقاضا دارم تذکری به اداره کل قوانین یا افرادی که مشروح مذاکرات را می نویسند داده شود تا به این ترتیب اشتباهی صورت نگیرد.

نماینده مردم جویبار در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که در رابطه با استیضاح مطالبی در صحن علنی مجلس عنوان شد که  میکروفن‌ها  در آن زمان روشن نبوده ، تصریح کرد: متاسفانه در موضوعاتی که در مشروح مذاکرات آورده شده توجه کافی به نام و نام خانوادگی افراد نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این که در تدوین مشروح مذاکرات نمایندگان باید اسم کوچک آنها نیز ذکر شود گفت: تذکر بنده استناد به ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس داشته و خواهشمندم اداره کل قوانین به وظایف خود با دقت بیشتری عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet