شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/12/06 10:09:16
سرویس صحن
قاضی پور در تذکر آیین نامه ای:

تحقیق و تفحص از مخابرات و سایپا بلاتکلیف مانده است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که قوه قضائیه نیرویی در مجلس برای دفاع از خود ندارد افزود: تحقیق و تفحص از مخابرات و سایپا پس از چند ماه بلاتکلیف مانده است.
تحقیق و تفحص از مخابرات و سایپا بلاتکلیف مانده است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که قوه قضائیه نیرویی در مجلس برای دفاع از خود ندارد افزود: تحقیق و تفحص از مخابرات و سایپا پس از چند ماه بلاتکلیف مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/3980.jpg تحقیق,و,تفحص,از,مخابرات,و,سایپا,بلاتکلیف,مانده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نادر قاضی پور در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر خود با استناد به تبصره 1 ماده 236 آیین نامه داخلی گفت: اگر نماینده تهران می خواهد از یک نماینده دیگر تهران دفاع کند نام دادستان تهران را به میان می آورد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که قوه قضائیه در مجلس نیرویی ندارد، افزود: شخصی در مجلس نیست تا از این قوه دفاع کند.

وی با بیان این که برای نمایندگان زحمت می کشند تا گزارشی قرائت شود، تصریح کرد: رئیس مجلس از هیات رئیسه  شخص دهقان را مامور کردید که باید بیاید از حق خود دفاع کند و از دادستان تهران توضیح بخواهید و از گفته های خود دفاع کنید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نهم یادآور شد: الان چند ماه است رفت و آمد می کنیم و تحقیق و تفحص از مخابرات و سایپا بلاتکلیف مانده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet