پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1391/12/06 10:03:11
سرویس صحن
جعفری در تذکر آیین نامه‌ای:

بحث نماینده تهرانی و غیر تهرانی نباید در مجلس مطرح شود

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: متأسفانه جنگی بین نماینده تهرانی و غیر تهرانی در مجلس به راه افتاده در حالی که صحن مجلس جای چنین بحث‌هایی نیست.
بحث نماینده تهرانی و غیر تهرانی نباید در مجلس مطرح شود عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: متأسفانه جنگی بین نماینده تهرانی و غیر تهرانی در مجلس به راه افتاده در حالی که صحن مجلس جای چنین بحث‌هایی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/20340.jpg بحث,نماینده,تهرانی,و,غیر,تهرانی,نباید,در,مجلس,مطرح,شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، قاسم جعفری در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین نامه‌ای با استناد به ماده 24 و همچنین اصل 8 قانون اساسی، افزود: در روایتی آمده است که هر چه در ملامت و نقد بی جا اصرار شود قطعاً آتش کینه بیشتر می شود؛ لذا گاهی اوقات انتظارمان از رئیس مجلس شورای اسلامی این است که از بحث برخی موضوعات غیر ضروری جلوگیری کند.

نماینده مردم  بجنورد  در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از روز اولی که ما وارد مجلس شدیم جنگی بین تهرانی‌ها و غیر تهرانی‌ها در مجلس ایجاد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم تأکید کرد: بنده به عنوان نمایندگان یک شهرستان از همه نمایندگان تهران دفاع کرده و آنها نیز باید از ما دفاع کنند؛ من اعتقاد دارم رئیس مجلس نباید اجازه دهد که بحث تهرانی و غیرتهرانی در مجلس مطرح شود.

وی موضوع بعدی تذکر خود را به بودجه اختصاص داد و عنوان‌کرد: متأسفانه تا میکروفون نمایندگان باز می شود همه اعلام می کنند قرار بوده بودجه 15 آذر تحویل داده شود درحالی که این موضوع صد بار در صحن گفته شده دیگر این همه تکرار معنایی ندارد.

جعفری با اشاره به جلسه روز گذشته سران قوا بیان کرد: برخی نمایندگان جلسه خوبی که دیروز بین سران قوا برگزار شده بود را با موضوعات بیهوده خدشه دار می کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص بیانیه ای که صادر شد و به گفته برخی نمایندگان به فراکسیون اصولگرایان توهین شده بود، گفت: این بیانیه نیاز به صحبت هایی دارد که ما نیز در جای خود باید بحث کنیم و انتظار داریم رئیس مجلس در این زمینه با درایت وارد عمل شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر قاسم جعفری افزود: من نمی دانم بحث هایی همچون بیانیه چرا به صحن مجلس کشیده می شود به نظر می رسد که نیازی به این بحث ها نیست و وقت مجلس باید به کارهای اساسی بگذرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet